Honda Civic Tourer 2014 odhalil

Honda Civic Tourer bol odhalený na autosalóne Frankfurt, ale Automobile Express už mal šancu strčiť sa okolo nového automobilu-vrátane jeho vedúcej topánky.
S kapacitou 624 litrov je to 147 litrov väčších ako Civic Hatch’s a 218 litrov, ktoré sa nachádzajú v súlade s Tourerom. Zložte zadné sedadlá a priestor sa zväčšuje na 1668 litrov – dosť na to, aby ste konkurovali niektorým z najfunkčnejších automobilov v predaji.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Honda Civic Tourer Prototype Review
Civic Tourer je rovnaká výška, šírka a má rovnaký rázvor ako päťdverový občiansky poklop a všetko od nosa po stĺpiky B sa prenesie. Dizajnéri spoločnosti Honda však naštepli ďalších 235 mm dozadu.
Tailgate sa hojdajú skutočne vysoko, čo môže spôsobiť problémy v nízkej viacposchodovej parkovisku. A na rozdiel od niektorých nehnuteľností to nedá elektricky poháňať – Honda hovorí, že je to príliš drahé pre inžinierstvo.
Keď je bootlid hore, je tu široký štvorcový otvor s nakladacou perou, ktorá je o 137 mm nižšia ako prielez. Pod podlahou je malá, 12-litrová úložná plocha na ukladanie krytu záťaže, keď to nie je potrebné, a navyše je tu 120-litrový kub Medzi ďalšie funkcie patrí napájací bod, zatiaľ čo voliteľná sieť batožiny je možné použiť so sedadlami nahor alebo nadol.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Väčšina incidentov týkajúcich sa diaľnice súvisiacich s Tyre, ktorá sa dá vyhnúť, štátna výskumná štúdiaVäčšina incidentov týkajúcich sa diaľnice súvisiacich s Tyre, ktorá sa dá vyhnúť, štátna výskumná štúdia

Väčšina zrážok na diaľniciach, ako aj poruchy vyvolané zlyhaním pneumatík, sa môžu zabrániť vodičom sledovaním ich pneumatík bližšie, objavila sa nová výskumná štúdia. 18-mesačná štúdia, ktorá analyzovala 1 035 kusov