Honda Civic Tourer 2014 odhalil

Honda Civic Tourer bol odhalený na autosalóne Frankfurt, ale Automobile Express už mal šancu strčiť sa okolo nového automobilu-vrátane jeho vedúcej topánky.
S kapacitou 624 litrov je to 147 litrov väčších ako Civic Hatch’s a 218 litrov, ktoré sa nachádzajú v súlade s Tourerom. Zložte zadné sedadlá a priestor sa zväčšuje na 1668 litrov – dosť na to, aby ste konkurovali niektorým z najfunkčnejších automobilov v predaji.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Honda Civic Tourer Prototype Review
Civic Tourer je rovnaká výška, šírka a má rovnaký rázvor ako päťdverový občiansky poklop a všetko od nosa po stĺpiky B sa prenesie. Dizajnéri spoločnosti Honda však naštepli ďalších 235 mm dozadu.
Tailgate sa hojdajú skutočne vysoko, čo môže spôsobiť problémy v nízkej viacposchodovej parkovisku. A na rozdiel od niektorých nehnuteľností to nedá elektricky poháňať – Honda hovorí, že je to príliš drahé pre inžinierstvo.
Keď je bootlid hore, je tu široký štvorcový otvor s nakladacou perou, ktorá je o 137 mm nižšia ako prielez. Pod podlahou je malá, 12-litrová úložná plocha na ukladanie krytu záťaže, keď to nie je potrebné, a navyše je tu 120-litrový kub Medzi ďalšie funkcie patrí napájací bod, zatiaľ čo voliteľná sieť batožiny je možné použiť so sedadlami nahor alebo nadol.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post