Mercedes E63 AMG S

náklady na dizajn Mercedes E63 AMG S boli oznámené. Úplne prvé britské autá a nákladné autá začnú odovzdávať výrobnú linku AMG od júna, ako aj náklady z 83 740 GBP za salón, ako aj 85 530 GBP za majetok – 9 995 GBP oveľa viac ako bežné modely E63.
Dizajn E63 S je najsilnejšou triedou E, ktorú Mercedes kedy ponúkol vo Veľkej Británii. Je poháňaný vzpriamenou verziou motora AMG 5,5-litrového motora Twin-Turbo V8. V rutinnom E63 sa vytvára 549 koní, ako aj krútiaci moment 720 Nm, avšak v modeli S to stúpne na 577 koní, ako aj 800 Nm.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Výsledkom je, že dizajn S môže celkovo sprint 0-62 mph za 4,1 sekundy pre salón, ako aj 4,2 sekundy pre majetok-0,1 sekundy rýchlejšie ako rutinný E63.
Dizajn S ponúkaný vo Veľkej Británii sa však ponúka iba s pohonom zadných kolies. Na trhoch s ľavou rukou je možné dizajn S s 4matickým systémom pohonu všetkých štyroch kolies spoločnosti Mercedes, ktorý skráti čas 0-62 mph na 3,6 sekundy pre salón, ako aj 3,7 sekundy pre majetok.
Systém pohonu štyroch kolies sa nedá prispôsobiť pre vozidlá s pravou rukou, pretože predný diferenciál by sa dostal do metódy stĺpca riadenia.
Najvyššia rýchlosť je obmedzená na 155 mph pre všetky autá, ako aj čísla spotreby paliva zostávajú rovnaké ako bežné E63 pre všetky modely. Salón vracia vyhláseného 28,5 mpg a emituje 232 g/km CO2, zatiaľ čo majetok sa vracia 28,3 mpg, ako aj emituje 234 g/km CO2.
Na rozlíšenie dizajnových automobilov S a nákladných automobilov od zvyšku rozsahu dostane lesklý čierny predný nárazník, bočné parapetové panely, ako aj zadný pásik, spojler AMG vo farbe tela, 19-palcové zliatiny, červené brzdové strmene, ako aj jemný odznak na bootlide.
Vo vnútri je čierne čalúnenie kože nappa, strieborné bezpečnostné pásy, slepý zadný valček pre salón, AMG osvetlené prahy dverí, ako aj klaster prístrojov AMG s dizajnovým odznakom S.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post