Audi pridá do svojho sortimentu Spojeného kráľovstva Black Edition a Vorsprung Trim balíčky do svojho sortimentu Spojeného kráľovstva

Audi pridal dva nové balíčky opcií. Hryzdy Black Edition a Vorsprung sú k dispozícii úrovne výbavy pre mnohé automobily v rozsahu firmy, pričom ceny začínajú od 26 845 GBP pre A3 Black Edition.
Nová úroveň výbavy Audi’s Black Edition je k dispozícii pre A3, S3, A4, A5, Q2, Q5, Q7 a TT. Pre A5, Q2 a Q5 balík dodáva výber buď 19-palcových alebo 20-palcových zliatinových kolies, zadného skla súkromia, multifunkčného volantu s plochým dnom a čierneho štýlu Audi, čo dáva výber čiernej farby Dokončí difúzor automobilov, vzduchové prívody a mriežku.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie nové ponuky automobilov
Balík Vorsprung je možné špecifikovať pomocou A5, A7, Q3, Q5, Q7 a Q8. Táto úroveň výbavy sa rozširuje v čiernej edícii, ktorá pridáva LED svetlomety matice a výber buď 20-palcových, 21-palcových alebo 22-palcových zliatinových kolies (v závislosti od modelu).
Medzi ďalšie vylepšenia zahrnuté v balíku Vorsprung patrí adaptívne zavesenie pre A5, A7 Sportback a Q5, adaptívne zavesenie vzduchu pre Q7 a Q8 a celý rad podporných systémov vrátane parkovacieho asistenta vozidla, gesta ovládané aktívnymi jazdnými pruhmi s gesta dopravná pomoc.
Interiérové ​​vylepšenia pre modely Vorsprung zahŕňajú panoramatické sklo strešné okno, kožené čalúnenie, hlavný titul Alcantara, zatvorenie dverí, zadné sedadlá a výber stereofónneho systému Bose alebo Bang & Olufsen (v závislosti od modelu).
Rozsah Vorsprung sa začína s cenou 35 TFSI A5 Sportback za 48 875 GBP a stúpa do rozsahu modelu na Q8 50 TDI Quattro s cenou 83 040 GBP.
Teraz si prečítajte našu recenziu Audi A5. Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post