New Laferrari Aperta exponovaná na Paris Motor Show

Nový Ferrari Laferrari Aperta bol na parížskej motorovej výstave vystavený pri príležitosti 70. výročia spoločnosti. Zatiaľ čo generálny riaditeľ spoločnosti Ferrari Sergio Marchionne overil existenciu otvorenej verzie Ferrariho hybridného hypercaru v rozhovore pre Automobile Magazine pred niekoľkými mesiacmi, iba teraz je oficiálne oznámený názov Aperta – Talian pre Open.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Laferrari Aperta je zameraná na klientov, ako aj na zberateľov, ktorí „odmietajú kompromisovať z potešenia z jazdy Al Fresco“, ako aj malá výrobná prevádzka 150 automobilov bola overená začiatkom roka. Avšak, ak ho chcete, už ste neskoro. Hovorca spoločnosti Ferrari povedal: „Všetky ponúkané príklady sa už predali po špeciálnom náhľade klientom, ako aj kúpna kniha je uzavretá.“
8

Vozidlo na výstave v Paríži predstavovalo hlbokú čiernu farbu s červenými prúžkami na kapote a nárazníkmi. Štýl pokračoval vo vnútri, s úplne čiernym interiérom doplneným červenými akcentmi na sedadlách. Vďaka náhodnej povahe automobilu sme si istí, že žiadne dve aperty nebudú podobné, hoci high-tech prístrojová doska a komplexný volant F1 sa prenášajú väčšinou nezmenené z kupé.
Odstránenie strešného systému urobilo veľmi málo, aby ovplyvnili štýl vozidla, s rovnakým prudkým prudkým čelným sklom, ako aj vyvýšenými zadnými zadnými stopami. Rovnako ako inžinieri spoločnosti Ferrari si zachovali rigiditu automobilov, takže Aperta by mala vylúčiť presne tú istú manipuláciu ako tvrdé topové auto.
• Najlepšie supercary
Pod kožou používa Aperta rovnaký stredne namontovaný 6,3-litrový motor V12, ako aj systém KERS ako kupé-produkuje 950 koní. Má tiež presne rovnaké čísla výkonnosti, s najvyššou rýchlosťou viac ako 220 mph a časom 0-62 mph menej ako trom sekundy.
8

Aperta získa dva výbery systému strešného systému – krátkodobý systém strešného materiálu, ako aj zložitý vrchol z uhlíkových vlákien – zatiaľ čo pokročilý systém zastavenia vetra sa vyvíja na zníženie bufetovania pri jazde rýchlosťou.
• Najrýchlejšie cestné vozidlá na svete
Laferrari aperta je 4 702 mm dlhá a šírka 1 992 mm, so rázvorom kolies 2 650 mm, zatiaľ čo aktívna aerodynamika, ako je všestranný predný difúzor, ako aj lopatky podbodu, okrem aktívneho zadného spojlera a difúzora poskytne rasor -Sharp manipulácia.

Pokiaľ ide o cenu, to je väčšinou irelevantné, pretože všetkých 150 apertov sa už predáva. Kupujúci pravdepodobne vyčlení oveľa viac ako 1 milión GBP za kupé Laferrari, pretože 499 z nich bolo postavených.
Veríte tomu, že La Ferrari Aperta vyzerá oveľa lepšie ako kupé? Pochopme v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post