„Mercedes nemá najväčší rekord, keď sa týka dlhodobých vzťahov“

, bol to turbulentný rok pre Aston Martin, ako aj to ešte neskončilo. Vyhlásenie z minulého týždňa o dodatočných investíciách, lepších väzbách s Mercedes-Benz, ako aj o novej metóde produktu, malo upokojiť obavy medzi akcionármi spoločnosti, ako aj vzrušujúcimi zákazníkmi.
Tak prečo sa cítim tak znepokojený tým všetkým? Časť closer s mercedes-Benzom sa môže javiť ako skvelá vec na tom, s ňou-nikto, najmenej zo všetkých Aston Martin, to nemôže ísť sám v 21. storočí-nie som si však istý, čo toto najaktuálnejšie vyhlásenie Poskytuje britské podnikanie, ako aj nad ponukou, ktorá bola zasiahnutá v roku 2013.

Aston Martin DBX vs Bentley Bentayga

Vtedy išlo o motory, ako aj „využitie konkrétnych prvkov elektrickej/elektronickej architektúry“ výmenou za päť percent podnikania. Teraz ide o „technológie svetovej úrovne, vrátane dizajnu pohonných jednotiek (pre konvenčné, hybridné a elektrické vozidlá), ako aj elektronická/elektronická architektúra zameraná na budúcnosť“, avšak výmenou za 20 % spoločnosti.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Iste, táto nová ponuka opäť znižuje náklady na výskum a vývoj spoločnosti Aston, stále je to však priemyselné spojenie, ktoré je potrebné zaplatiť. Nová ponuka má tiež dátum ukončenia: 2027. V tom čase sa hádam, jedna ponuka bude zasiahnutá možno ďalšou, väčšou, kusom Astona, ktorý smeruje Stuttgarta.
Moje obavy sú dvojaké. Po prvé, existuje vyšší vplyv, ktorý bude mať Merc na obchod Aston Martin. Buďme úprimní, Mercedes nemá najväčší rekord, keď sa týka dlhodobých vzťahov. Chrysler, McLaren, Mitsubishi, ako aj Tesla na jar.
Po druhé, keď sa týka skutočného pochopenia toho, čo robí Aston Martin odlišným, ako aj budovanie tohto dôležitého spojenia s existujúcimi a budúcimi zákazníkmi, ešte musíme vidieť akékoľvek náznaky buď z nového administratívneho tímu predsedu , odevy Tycoon, ako aj majiteľ tímu tímu F1 Lawrence Stroll, ako aj jeho nový generálny riaditeľ, bývalý Guy Mercedes Guy Tobias Moers. Fanúšikovia Aston (vrátane nás), majitelia, potenciálni vlastníci a investori čakajú.
Ak chcete získať oveľa viac noviniek, ako aj hodnotenia od Aston Martin, kliknite sem …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post