Nová Cupra Ateca Limited Edition: 100, ktorá sa má postaviť za cenu za 42 000 GBP

Cupra, spustila limitovanú verziu SUV výkonu ATECA, ktorá pridáva celý rad kozmetických vylepšení, dodatočnú technológiu a vzperovaný výfukový systém. Výroba vo Veľkej Británii je obmedzená na iba 100 jednotiek, pričom ceny od 42 120 GBP.
Kozmetické vylepšenia oproti konvenčnému modelu zahŕňajú sadu 20-palcových kolies zliatiny medi, nový spojler na strešnú vlákna z medených nití, spojlera uhlíkových vlákien a špeciálne odznaky. Vo vnútri kupujúci dostávajú čierne lemovanie pre infotainmentový systém obklopujúci a prístrojovú dosku, vnútorné lišty z medených uhlíkových vlákien a čerstvé sedadlá vedier, ktoré sa konajú v benzínovej modrej Alcantare.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie SUV a 4×4 v predaji teraz
Podvozok, limitovaná edícia Cupra Ateca Sports Set väčších brzdí Brembo a voliteľný výfuk titánu Akrapovic. Táto aktualizácia bude namontovaná iba na 20 zo 100 automobilov určených pre britský trh. Nesie prémiu vo výške 3 000 GBP za základnú cenu SUV a šetrí 7 kg hmotnosti pred konvenčným systémom ATECA.
Kupujúci majú na výber dve možnosti pohonnej jednotky-obidve sú založené na preplňovanom 2,0-litrovom štvorvalcovom benzínovom motore skupiny Volkswagen Group. Model základnej úrovne má výstup 296 koní a krútiaci moment 400 Nm, pričom sa používa čas 0–62 mph 4,9 sekundy a najvyššiu rýchlosť 152 mph.
Voliteľná spoločnosť ABT Sportline Performance Pack od spoločnosti CUPRA 500 GBP zvyšuje výkonnosť a krútiaci moment v limitovanej edícii na príslušné čísla na 345 koní a 440 nm, čo Cupra tvrdí, že zlepšuje akceleráciu v obchode ATECA a zvyšuje svoju maximálnu rýchlosť na 158 km / h. Nároky SUV si však s aktualizáciou nezmení čas 0 – 62 mph.
Čo si myslíte z limitovanej edície Cupra Ateca? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post