Toto je 1 000 000. Porsche 911

Porsche odhalil jedno miliónth 911, ktorý sa vyvinie vo svojom závode v Zuffenhausene, 54 rokov po tom, čo pôvodný rozbehli výrobnú linku.
Jednorazový Porsche 911 Carrera S – objednaný samotnou Porsche pre Screen v múzeu Porsche – bol ošetrený na niekoľko špeciálnych vylepšení na počesť mimoriadneho míľniku.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Autá a nákladné vozidlá boli doladené na mieru na mieru na mieru osobné oddelenie Prispôsobenie Porsche Special, ako aj množstvo aspektov špeciálneho štýlu narážajúce na extrémne prvé autá a nákladné autá z roku 1963. Vo vnútri kožené sedadlá fungujú ako vzor Pepita objavený na origináli, zatiaľ čo na origináli Kruhové prístrojové dosky sú doplnené strieborným priestorom v podobnom žile ako skoré modely.
19

Športový volant – Celkom s mahagónovým okrajom – obsahuje Porsche Crest z roku 1964, ktorý sa tiež pýši polohou na kapote.
Medzitým logo „1 000 000“ sa tiež objaví vo vnútri aj vonku – vložte do klastra prístroja, ako aj do stĺpikov B. Vzhľad je dokončený „írskou zelenou“ maľovacou prácou, kývnutím na syna Ferdinanda Porscheho Ferryho, ktorého prvý oficiálny oficiálny 911 bol zelený.
Porsche prirodzene nemohol dovoliť, aby udalosť prešla s estetickými dotykmi, preto bol motor naladený tak, aby poskytoval 445 koní. To má vplyv na zníženie času 0-62 mph na 4,1 sekundy s najvyššou rýchlosťou 194 mph.
V rozhovore v Zuffenhausene – kde sa vyvíjajú 718 boxster a 718 Cayman – predseda Porsche Dr Wolfgang Porsche povedal: „Pred 54 rokmi som bol schopný podniknúť svoje prvé výlety cez Grosglockner High Alpine Road so svojím otcom. Pocit, že ste v roku 911, je teraz rovnako príjemný ako vtedy.
19

„To je od roku 911 zabezpečilo, že základné hodnoty našej značky sú dnes rovnako vizionárne ako v prvej Porsche 356/1 od roku 1948“.
Aj keď tento jeden miliónový príklad z roku 911 sa nakoniec usadí na svojej obrazovke v múzeu Porsche v Stuttgarte, predtým sa vydá na svetové turné, aby propagoval trvanlivosť modelu so zastávkami, patrí škótska vysočina, Nurburgring, Spojené štáty americké ako ako Čína.
Páči sa vám vzhľad One milionth Porsche 911? Pochopme v sekcii komentárov nižšie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post