Electric Renault Master Ze Van dodáva nové výbery tela

Renault aktualizoval odrodu Master Ze Electric Van Svety s novými štýlmi tela, ako aj podporou hmotnosti užitočného zaťaženia. All-Electric Big Van má teraz maximálnu hrubú automobilovú hmotnosť (GVW) 3,5 ton (od 3,1 ton), čím sa v rovnakom čase posunie do súladu s dieselovým hlavným dodávkou a posilňuje užitočné zaťaženie o 375 kg.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Rovnako ako základná dodávka panela, ako aj varianty kabíny platformy, sa Master Ze teraz tiež používa ako kabína podvozku pripravená na konverziu, zatiaľ čo Renault tiež predstavil variant Luton s nízkym zaťažením ako súčasť svojej police mimo police „Rozsah konverzie. Dodávka panela je k dispozícii v troch dĺžkach, ako aj v dvoch výškach strechy, zatiaľ čo kabína plošiny, ako aj kabína podvozku sa používajú v dvoch dĺžkach.
Kabína podvozku sa dá premieňať na tipper, kvapku alebo tradičné štýly tela Lutona pomocou zoznamu autorizovaných konverzných spoločností spoločnosti Renault. Tieto aktualizácie znamenajú, že Master Ze je veľká elektrická dodávka s najširšou škálou ponúkaných štýlov tela. 3,1-tonová verzia Master Ze je stále ponúkaná spolu s verziou 3,5 ton.

Top 10 najlepších obrovských panelov Vans 2022

Renault uvádza, že Master Ze má „v reálnom svete“ odrodu 75 míľ od svojej 33kWh batérie, ako aj to je konzistentné v celom rozsahu. Nabíjanie Master Ze trvá až šesť hodín pomocou 7kW Wallboxu, ako aj Renault využíva nabíjacie možnosti ako súčasť procesu získavania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post