Porsche a Boeing oznamujú projekt lietajúceho automobilu

Porsche a Boeing, americká letecká spoločnosť, prešli do partnerstva, v ktorom sa pár vyvinie celoelektrické lietajúce auto. Analytici spoločnosti Porsche predpovedali, že trh mestskej vzduchovej mobility sa po roku 2025 rýchlo rozšíri – a nemecká spoločnosť tvrdí, že toto najnovšie partnerstvo „zvýši svoj rozsah výrobcu športových automobilov“.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Boeing v súčasnosti testuje svoje vlastné autonómne osobné letecké vozidlo (PAV), ktoré dokončilo svoje prvé spravované vertikálne vzlet a pristátie v januári 2019. Koncept leteckého vozidla je poháňaný celoelektrickým pohonným systémom, ktorý je integrovaný do krídiel automobilov a poskytuje Deklarovaný rozsah 50 míľ.
• Lietajúce autá: Bude niekedy trh s lietajúcimi automobilmi?
Koncepcia kroky 9,14 metrov dlhá a 8,53 metrov široká. Budúce testy uvidia prototyp, ktorý dosiahne konvenčný let krídla-buniek, ako aj prechod medzi vertikálnymi a prednými letovými režimami-notoricky najnáročnejšou technickou prekážkou, aby sa dobyli za akékoľvek vertikálne vzletové a pristávacie vozidlo.
Technické podrobnosti o spoločne zavedenom leteckom aute spoločnosti Porsche a Boeing zostávajú riedke, ale hotový produkt bude pravdepodobne vývojom mnohých nedávnych úsilia tejto spoločnosti. Obaja podnikania potvrdili, že ich nadchádzajúci koncept bude „plne elektrickým vertikálnym vzletom a pristávacím vozidlom“, ako je prototyp PAV spoločnosti Boeing.
Steve Nordlund, viceprezident a generálny riaditeľ spoločnosti Boeing, uviedol: „Táto spolupráca sa vyvíja v našom úsilí o rozvoj bezpečného a efektívneho ekosystému nového mobility a ponúka príležitosť preskúmať rozvoj prémiového vozidla Urban Air Mobility Car s popredným automobilovým automobilom značka. “
Inžinieri z Porsche a Boeingu budú v nasledujúcich mesiacoch vyvinúť a otestovať prototyp a analytici oboch podnikaní v súčasnosti hodnotia životaschopnosť trhu osobných prémiových leteckých vozidiel.
Čo si myslíte z nového lietajúceho auta Porsche a Boeinga? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post