Jednorazový Alfa Romeo Mito od Marshall odhalil

Ak ste niekedy ocenili Alfa Romeo, zatiaľ čo nariekali o jeho nedostatok elektrickej gitarovej pripojenia, Automobile Mito by Marshall mohla byť odpoveďou na vaše výklenkové modlitby.
Jednorazová spolupráca je založená na MITO v roku 2014 v strednom rozsahu výrazného výbavy-zvyčajne ceny od 15 550 GBP-a bola vybavená na mieru zakázanú Marshall JVM 50 Watt Amp Head, ktorá prevádzkuje dva 12-palcové 75-wattové reproduktory. Tento systém, ktorý je nainštalovaný v bootovaní a napájaný vyhradeným batériovým systémom, umožňuje motoristovi zastaviť a pripojiť gitaru kdekoľvek-aj keď to prekvapivo bude mať vplyv na kapacitu zaťaženia sedadla na konvenčnom vozidle.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Označením špeciálneho Alfa Romeo Out je Marshallove výrazný zlatý panel pre mriežku, krídlové zrkadlové čiapky a kľučky dverí, ako aj obloženie bočných dverí, spodný nárazník a predné a zadné svetlo.
Audio Gigantic na inom mieste pridalo podpis neskoro zakladateľa Jim Marshalla nad bočnými ukazovateľmi, #Liveformusic Graphic hashtag (slogan spoločnosti) na zadnom čelnom skle a odznaky Marshall na každom zadnom stĺpiku.
Ďalším vytvorením Mito od hudobných spojení Marshalla je klasická strečka pre mikrofón Shure SH55, ktorá nahrádza konvenčný posun a je vyrytá šesťstupňovou rozložením.
Okrem toho je čalúnenie predného a zadného sedadla vyrobené z tých istých materiálov, ktoré sa používajú pre zosilňovače Marshall, vrátane mriežky a bieleho potrubia, spojenie podčiarknuté centrálne namontovanými marshall logami na každom prednom sedadle.
Okolo stredovej konzoly je tiež oveľa viac bieleho potrubia, ako aj ďalšie zlaté panely podrobne na základe selektora Alfa D.N.A Surktor, Air-Con Dial a Climate Control. V prípade, že to nebolo dosť jasné, Marshall si tiež vytvoril značku vďaka značkovým behúňovým doskám na dverách a-spolu s podlahovými rohožami Alfa.
Výkon bude pochádzať z najvýkonnejšej nafty v rozsahu Mito, motor 120bhp 1,6 JDTM-2 a spoločnosť Alfa tiež namontovala 18-palcové zliatiny, červené brzdové stromery a hliníkové športové pedále a chrómové výfuky. Infotainment je vo forme 5-palcovej obrazovky UConnect Color Touch, ktorá obsahuje Bluetooth, rozpoznávanie hlasu a vstupy USB/AUX.

Alfa Romeo Mito od Marshalla sa chystá oficiálne debutovať na podujatí iba na pozvánku v londýnskych olympijských štúdiách neskôr, predtým ako sa počas zvyšku roka vydá na sériu automobilových a hudobných podujatí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post