Nový VW Golf GTI MK8: Na predaj v roku 2019 s obrovským zvýšením energie

, ako aj každý doteraz Volkswagen Golf bol lemovaný horúcou verziou GTI, pričom súčasné autá a nákladné autá čerpajú až 286 koní. Formulár vlajkovej lode Clubsport. MK8 sa nebude líšiť, rovnako ako GTI bude pravdepodobne fungovať nový motor s 2,0 TSI s až 325 koní.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Nový horúci golf, ktorý má byť splatný krátko po tom, čo spoločné auto v roku 2019 dostane značnú túru na energiu, pričom aj dizajn základnej úrovne sa vytvorí v regióne 260 koní. Okrem vývoja verzie ClubSport s 325 konh bude existovať oveľa výkonnejšie vozidlá s výkonom a nákladné autá s 300 koní.
• Najlepšie horúce hatchbacky na nákup
Naše špeciálne obrázky presne vystavujú, ako by mohla vyzerať GTI, hoci je pravdepodobné, že bude podliehať jemným úpravám, ktoré poskytli nové podrobnosti znázornené na našich obrázkoch. Očakávajte však všetky typické štýlové štýlové narážky-ako napríklad posilnené nárazníky, ako aj červené detaily, spolu s ochrannými známkami Tartan.
10

Toto je GTI, všetky verzie budú pohonom predných kolies, ako aj s možnosťou šesťstupňových príručiek alebo Carbonov DSG. DSG však nebude rehash starých šiestich alebo sedemstupňových jednotiek, avšak prvé 10-stupňové nastavenie dvojstupňovej spojky na svete.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post