„Kluby automobilov ponúkajú priateľstvo, know-how a entuziazmus“

tento týždeň som mal tú česť stretnúť sa s televízorom Motorsportom, Steve Riderom. Ale rovnako ako sa nemôžete vyhnúť tomu, aby ste hovorili o cestovaní automobilov, zhromaždení alebo Formule One so Stevom, tentoraz mal na sebe iný klobúk – a ten, ktorý nosí s hrdosťou – ako prezident klubu Fiat 500.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Steve a klubový tajomník Paul Anderson sa vzdal svojho času na to, aby prišli a preskúmali nového Fiat 500, a priniesli spolu 500 rokov. Rovnako ako u takmer všetkých ostatných automobilov vo Veľkej Británii – starý a prekvapivo nový – existuje prosperujúca komunita medzi 500 majiteľmi Fiat s ohromujúcim množstvom vedomostí a odborných znalostí. Plus priateľstvo.

Nový recenzia Fiat 500 Convertible 2020

Paul mi povedal, ako budú členovia klubu v 500. rokoch minulého storočia zakopnúť Európu – pravdepodobne odvážne premiestnenie – ale s jedným automobilom naloženým náhradnými dielami, aby pomohol každému, ktorého starých 500 môže trpieť problémom na ceste.
Tieto automobilové spoločenstvá prosperujú, pričom stránky Facebooku sú venované najužším výklenkom, kde rovnako zmýšľajúci ľudový výmena návrhov a rady, kupovanie a predaj autá a dielov a zvyčajne zdieľajú lásku, ktorú majú k svojim autám. A absolútne to milujem!
Ja sám mám záľubu v Audi A2, s párom teraz na mojej príjazdovej ceste. A áno, existuje prosperujúci klub majiteľov s vlastným fórom a stránkami Facebook. A môžem zaručiť, že o aute nie je absolútne nič, čo títo muži nevedia, a nie sú pripravení zdieľať.
Online komunity dali týmto klubom život a stali sa obzvlášť nevyhnutnými, pretože tento rok boli obmedzené typické letné stretnutia. Rozhovory, do ktorých sa zapojím (vrátane automobilov, ktoré sú na mojom zozname „kupovať“) sú zábavné, priateľské a poučné.
Klubové časopisy sú stále vecou av prípade noviniek Fiat 500 naozaj dobré. Takže akýkoľvek automobil, ktorý vlastníte alebo o čom snívate, získajte online a rýchle vyhľadávanie odhalí veľa ľudí pripravených chatovať. Akonáhle sa dokážeme dostať von a voľne, stretnutia sa začnú znova. Nemôžem sa dočkať.
Ste členom automobilového klubu? Dajte nám vedieť o svojich skúsenostiach nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post