Jaguar F-Type: AWD pridáva 4×4 sústo do 540bhp R Coupe

Jaguar vydala oficiálne potvrdenie, že pohon štyroch kolies, ako aj ďalšie „vylepšenia výkonu“, sa do odrody typu F okamžite pridajú. V tlačovej správe, ktorá oznamuje hlavné nové partnerstvo s programom Bloodhound SSC World Speed ​​Record, spoločnosť Jaguar overila, že AWD Jaguar F-Type R Coupe priniesol „kľúčový komunikačný test na panvici Hakskeen v severnom mysu v Južnej Afrike“ .
Reklama – článok pokračuje nižšie

Aj keď sa všetky podrobnosti ukladajú pre neskorší tento mesiac, keď sa aktualizovaná odroda typu F debutuje na LA Motor Show, Jaguar overil, že AWD R Coupe pokryje 0-60 mph za 3,9 sekundy (0,1 sekundy rýchlejšie ako zadné kolesá. Drive 542bhp F-Type R Coupe) a tiež zasiahnutá obmedzená rýchlosť 186 mph.
;
Jaguar určil, že odroda typu F sa bude rásť zo 6 na 14 derivátov, keď sa aktualizovaná zostava v predaji v roku 2015. Okrem pohonu štyroch kolies sa očakáva, že príručky prevodovky skončia voliteľné, čím sa znížia vstupné náklady Vlastníctvo typu F.
Ian Hoban, riaditeľ línie vozidiel Jaguar, povedal: „Náš cieľ s inžinierstvom typu pohonu všetkých kolies bolo na zachovanie pútavej postavy zadného pohonu, ktorá je pre športové vozidlá Jaguar taká dôležitá, napriek tomu však ponúka ešte vyššiu dynamickú schopnosť. Výsledkom je ovládateľný, vykoristiteľný a pľuzgiere rýchleho výkonu a nákladných automobilov vo všetkých podmienkach počasia, ako aj vo podmienkach na cestách. “
11

Typ AWD F bol poháňaný riaditeľom pracovných miest Bloodhound, ako aj bývalý držiteľ rekordov v oblasti pôdy Richard Noble, plochý cez púšť. Na palube boli presne rovnaké rádiové zariadenia, ktoré SSC prinesú, keď sa pokúsi prelomiť bariéru 1 000 mph za 12 mesiacov. Jet, ktorý lietal nad hlavou 500 uzlov, ako aj iba 50 stôp nad zemou, efektívne testoval komunikačný systém, ktorý sa použije počas pokusu o záznam.
Prečítajte si naše úplné hodnotenie typu Jaguar F tu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post