Koncept Kia v Ženeve odhaľuje salón novej generácie Optima Saloon

Kia vytiahla zábaly z nového koncepcie automobilu, ktorý bude debutovať na základe ženevskej motorovej show. Rodinný automobil D-segmentu ponúka ochutnávku pre nový debuting Optima Range koncom roka 2015-iba tentoraz ponúkne firma variant nehnuteľností a dokonca aj plug-in hybridný hnací úsch.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Kórejská firma predstavila svoju prvú generáciu Optima už v roku 2012, takže úplne nová platforma je nepravdepodobná. Z tohto obrázka a nášho náhľadu na výrobný salón však minulý rok vieme, že je to oveľa viac ako len ľahký facelift, so značne zmeneným dizajnom, novým a oveľa viac zvýšenými zmenami interiéru a pohonnej jednotky.
Očakáva sa tiež, že bude mať variant Optima, ktorý sa dostane do záťaže, ktorý bude konkurovať novému majetku Ford Mondeo, a podľa obrázka upútavky, kde je automobil zaparkovaný tak, aby pokryl zadný koniec, predpovedáme, že je to jeden z automobilov, ktoré spoločnosť plánuje firma, ktorá plánuje show v Ženeve.
Spoločnosť Kia nám minulý rok potvrdila, že optima dostane prepracovanú verziu súčasného dieselového motora 1.7 CRDI pri štarte. Nevieme, či firma plánuje zaviesť benzínové motory do rozsahu, ale je to celkom nepravdepodobné. Vieme, že vyvíja hybridný model doplnku a spoločnosť KIA sľubuje sortiment elektrického sortimentu iba v triede.
Budeme mať oveľa viac podrobností o Optime, keď ju budúci mesiac uvidíme v Ženeve.
Pre úplné podrobnosti o tom, čo sa chystá na Motor Motor Show 2015, kliknite sem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post