New Ford Fiesta: Fiesta Active Crossover, ktorý sa teraz predáva vo Veľkej Británii

, sa súčasný Ford Fiesta vybral, kde predchádzajúci dizajn prestal, a sedel ideálny na vrchole grafu ako najlepší britský nový automobil. Ford, ktorý bol predstavený minulý rok, pokračoval vo svojom zavedení do roku 2018, pričom príchod novej Fiesta Active – crossover ovplyvnený variant veľmi obľúbeného automobilu Británie, ktorý je teraz v predaji od 17 990 GBP.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie predávajúce autá a nákladné autá v predaji 2018
Je to už dávno, táto najaktuálnejšia fiesta. Predchádzajúce vozidlá a nákladné autá šiestej generácie debutovali v roku 2008, ako aj tento nový siedmy generácia automobilov a tvary nákladných automobilov proti iným úplne novým súperom v type sedadla Ibiza a Volkswagen Polo. Verzia Hot Hatch nie je tiež ďaleko, pričom tento rok v lete sa objaví nový trojvalcový Fiesta St.
Nový Ford Fiesta: Náklady a špecifikácie
Spoločnosť Ford ceny ceny svojho nového Fiesta Supermini s odrodou začínajúcou na 12 715 GBP.
V predaji teraz najnovšia verzia veľmi populárnych automobilov a nákladných automobilov v Británii začína modelom štýlu vstupnej úrovne, ktorý stúpa so Zetec a titánom a potom sa dostane na 19 345 GBP pre verziu Vignale. Objavia sa aj špeciálne vydanie B&O Play Designs.
Tieto základné náklady identifikujú vo výške 12 715 GBP pre dizajn štýlu, ktoré sú štandardne 15-palcové zliatinové kolesá, ako aj nárazníky zafarbené na telo. Klimatizácia príručky, ako aj rádio AM/FM so 4,2-palcovou obrazovkou TFT s pripojením Bluetooth sa objavuje v kabíne, zatiaľ čo Ford tiež pripevnil Supormini na vstupnej úrovni s sadou motoristov a funkcií bezpečnostnej pomoci vrátane funkcií vrátane funkcií bezpečnostnej pomoci vrátane Lane Keep Assist, Hill začne pomoc, ako aj automatické svetlomety.
40

Dizajn Zetec – autá a nákladné vozidlá, ktoré sa už dlho tešili z toho, že sú veľmi populárnou verziou radu Fiesta, ktorá predstavuje 58 percent predaja odchádzajúcej Fiesta – sa začne od 14 215 GBP. Zahŕňa 15-palcové zliatinové kolesá, čelné sklo Ford QuickClear, ako aj Sync 3 DAB Radio s 6,5-palcovou dotykovou obrazovkou s núdzovou pomocou, Apple CarPlay a Android Auto.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post