Nový Porsche Ciele r nápady na náznaky Future Electric Cayman

Porsche odhalil Idea Cieľ R na motori 2021 Mníchovská show-čisto elektrické pretekárske vozidlá a nákladné vozidlá, ktoré sa vytvorili v jednotlivých závodných sériách, podobne ako v jednotlivých závodných sériách, podobne ako Existujúce modely GT3 Cupu 911 GT3, ako aj modely GT3 R.
Aj keď je to len myšlienka, cieľom je, že cieľom je možnosť budúceho elektrického športového automobilu, podobne ako súčasný Porsche Cayman, ako aj modely Boxster. Tím, ktorý za cieľom Cieľ R sa overil, že „pracuje na výrobných automobiloch a nákladných automobiloch v rovnakom čase“ – s rovnakým tímom zodpovedným za oba projekty.

NOVÝ 2023 Porsche Macan Ev škádlil v rozvojových programoch Images

Objektív R je vybavený batériou „okolo 80 kWh“, ktorá poháňa pár elektrických motorov, ktoré vytvárajú celkovo 800 kW (1 072 koní) v takzvanom „kvalifikačnom režime“ alebo konštantnej 671 koní v „závodnom režime“. Pretekárske vozidlá a nákladné auto urobia 0-62 mph za 2,5 sekundy s najvyššou rýchlosťou viac ako 180 mph.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Tím overil, že predný motor je vo všeobecnosti zodpovedný za regeneratívne nastavenie brzdenia, čo však systému umožňuje privádzať napájanie batérie-zlepšovanie rozmanitosti a potenciálneho času sledovania. Umiestnenie hardvéru bude, že spoločnosť Porsche tvrdí, ponúka štandardný stredný motor-alebo „stredný zážitok“.
Oliver Blume, predseda výkonnej rady spoločnosti Porsche AG, povedal: „[Mission R] je naša vízia motoristických športov s celoelektrickými klientmi. Cieľom R stelesňuje všetko, čo robí Porsche Strong: výkon, štýl a udržateľnosť.“
13

Porsche neponúka rozsah s hodnotením WLTP, avšak vyhlasuje, že cieľ R je schopný „30 až 45 minút“ jazdy na celej batérii-v závislosti od návrhu trate a využívania výkonu. Využitie úplne nového 900-voltového elektrického dizajnu (100 V vyšší ako produkcia Porsche Taycan) umožní cieľovému poplatku za päť až 80 percent za pouhých 15 minút rýchlosťou až 340 kW.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post