Bezdrôtové nabíjajúce sa elektrické vozidlá na cestách vo Veľkej Británii v roku 2017

môžu byť ponúkané bezdrôtovo nabité elektrické vozidlá, aby sa dostali čo najskôr v roku 2017, podľa podnikania, v ktorom sa ustanovuje inovácia s výrobcami vozidiel.
Spoločnosť Qualcomm Halo pracuje na inováciách bezdrôtového nabíjania už niekoľko rokov a minulý týždeň odhalila BMW i8 a i3 vybavenú prototypskou verziou systému. Tieto vozidlá sa budú využívať ako bezpečnostné a lekárske akčné automobily pre nové majstrovstvá Electric Racing Majstrovstiev Formule E, kde vyžadujú, aby mohli rýchlo nasadiť – niečo, čo by nebolo možné, keby boli zapojení na účtovanie.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Renovo Coupe: nový elektrický superšport predstavený
Dr. Anthony Thompson, viceprezident pre služobné pokroky, ako aj reklamu pre Qualcomm Halo, povedal Automobile Express: „Sme v diskusiách na určitej úrovni so všetkými hlavnými podnikmi zakladajúcimi elektrické vozidlá, ako aj niektoré žiadosti o ponuky už odišli von. Očakávali by sme, že systém uvidíme do výrobného vozidla do roku 2017. “
Zatiaľ to nie je presne odstránené, koľko nákladnejších by sa bezdrôtovo nabitá EV porovnávala s tradičným nabíjacím káblom, avšak Dr. Thompson navrhol, že inovácia pravdepodobne bude debutovať na špičkových aj špičkových automobiloch pred prvý Filtrovanie na oveľa viac hlavných vzorov za pár rokov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post