Študenti Škoda plánujú koncepciu Kamiq Rally Automobile Concept

SkoDa opäť pripravil tím učňov, aby pracoval na svojom vlastnom koncepčnom aute, ktorý bude verziou Malého SUV Kamiq pripravenej na rally.
Rovnako ako v prípade predchádzajúcich siedmich študentských automobilov Škoda, bude vyvinutá a postavená výlučne stážistami spoločnosti Skoda. Ale tento rok, na dokončenie rally kamiq, uční spoločnosti SkoDa dostanú malú pomoc od divízie spoločnosti Motorsport.

Nový pick-up Skot Mountiaq, ktorý bol postavený študentom, odhalil

Tento študentský náčrt ukazuje štýl konceptu. Podľa výkresu Kamiq stratí svoje dve zadné dvere a získa celý rad automobilových drobností rally, ako je napríklad lopatka strešného systému, obrovské zadné krídlo, rozšírené koleso a agresívny predný splitter.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Keďže sa študenti môžu spoliehať na prehľad tímu Motorsport spoločnosti Skotors, očakávame tiež niektoré pomerne veľké mechanické vylepšenia.
Pohon štyroch kolies je silnou možnosťou vzhľadom na automobilový automobil v rally, a ak je potrebný oveľa viac energie, študenti by dokonca mohli upustiť od pohonu Kamiqa Octavia VRS s 242bhp 2,0-litru pod kapotou Kamiq, pretože oba automobily sú založené na variantoch variantov z variantov z variantov z variantov z variantov z variantov z variantov z variantov z variantov z variantov z variantov z variantov z variantov z variantov z variantov z variantov z variantov z variantov z variantov z variantov z variantov z variantov MQB Group MQB Group.
Interiér dostane podobnú opravu. Položky ako Roll Cage, závodné sedadlá, šesťbodové postroje a digitálna pomlčka špecifická pre rally, všetky nájdené cestu do kabíny, pričom niektoré z týchto komponentov sú pravdepodobne stlačené z zásobníkov častí spoločnosti Skotorsport.
Koncept bude zostavený tímom 25 učňov na odbornej škole Škody v Mlade Boleslav v Českej republike. Projekt predstavuje 120. výročie spoločnosti Skod Motorsport a vzdáva hold úspechu spoločnosti vo svete zhromaždenia.
Spoločnosť Skoda ešte nestanovila dátum odhalenia pre tohtoročné študentské auto. Predchádzajúce projekty značky, ako napríklad pick-up Funstar a Citijet Cabrio, boli odhalené na predchádzajúcich stretnutiach festivalu Tuning Worthersee v Rakúsku, ktorého ďalšia iterácia má pokračovať v máji 2022.
Táto nová Rally-Spec Kamiq tiež sleduje projekty, ako je Slavia Roadster a obzvlášť dobre navrhnutá verzia pick-upu Kodiaq, ktorá sa nazýva Mountiaq.
Teraz kliknite sem a prečítajte si o poslednom koncepte študenta Škody, Slavia…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post