Honda Accord, ktorá sa má v roku 2015, a nenahradené

zvesti o zániku Honda Accord z našich pobrežia sa už nejaký čas cirkulujú. Zdá sa, že japonská firma oficiálne urobila drastický krok na stiahnutie automobilu zo svojej európskej zostavy začiatkom budúceho roka, bez toho, aby sa neočakávala výmena.
Spoločnosť Honda UK potvrdila príbehy, že názov Accord zmizne zo svojej zostavy, pričom cituje „klesajúce trendy na trhu pre štandardný salón a majetok, na tom, čo je v súčasnosti väčšinou„ firemný “trh so sídlom vo flotile.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Zdá sa, že toto rozhodnutie je globálne, ako riaditeľka Honda Australia Stephen Collins potvrdila austrálskej webovej stránke Motor Report.
Uvádza, že trh s dohodou bol „predovšetkým Európou“ a že pokles tohto segmentu tu vyústil do tohto „globálneho rozhodnutia“.
Podrobnosti o tom, kedy presne bude konkurent Ford Mondeo vyradený zo zostavy britskej značky, nie sú potvrdené, hoci pán Collins uvádza, že február 2015 bude „posledným mesiacom výroby pre dohodu v Austrálii“. Očakáva sa, že európski predajcovia prestanú predávať dohodu ešte skôr.
Ostatné trhy majú rôzne verzie dohody, ktoré sa budú stále predávať. V Amerike sa táto verzia predala ako Acura TSX popri inej dohode a nedávno bola nahradená. Samotná Austrália má tiež verziu „širokého tela“, ktorú si môžete kúpiť spolu s automobilom Euro, ktoré zaberá predaj.
Tento krok odráža rastúci trend v Európe, keď sa kupujúci hrnú na crossovery a SUV namiesto štandardných rodinných automobilov s tromi boxmi, ako napríklad Mondeo, Vauxhall Insignia a Mazda 6. Honda už oznámila malý crossover s názvom HR-V, sa objaví v roku 2015.
Menšie rodinné poklopy, ako napríklad Ford Focus, sa tiež zväčšujú a vylučujú potrebu väčších modelov.
Myslíte si, že rozhodnutie o AX Accord je múdry krok pre Honda? Dajte nám vedieť nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post