2020 Mercedes S Class na predaj teraz

Siedma generácia Mercedes S Class sa ponúka na nákup teraz, pričom náklady začínajú od 78 705 GBP. Úplne nový dizajn je reakciou spoločnosti Mercedes na nový Audi A8, aktualizovaný seriál BMW 7, ako aj vyšší Bentley Flying Spur.
Spoločnosť Mercedes uľahčuje silné poistné nároky týkajúce sa najnovšej triedy S, v ktorej sa uvádza, že ide o „najlepšie autá a nákladné auto na svete“. Rovnako ako v prípade, že sa to týka ponúkanej inovácie, môže mať bod.

Top 10 najlepších špičkových automobilov a nákladných automobilov na nákup 2022

Štandardné zariadenia pre konštrukciu AMG triedy Mercedes S-Class Class obsahujú 19-palcové zliatinové kolesá, dvere so mäkkými zákrutami, ako aj bezkľúčový vstup. Vo vnútri sa kupujúci vyhrievajú predné aj zadné sedadlá, kožené čalúnenie nappa, ako aj bezdrôtový nabíjačku smartfónov-spolu s 12,3-palcovým digitálnym prístrojom Binnacle, ako aj s informačným systémom 12,8 palca.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Cena prémiových konštrukcií AMG je cena od 85 200 GBP a pridáva 20-palcové viacprsné zliatinové kolesá, panoramatické pohybujúce sa strešné okno, ako aj vzdialený automatický parkovací zväzok s 360-stupňovým fotoaparátom. Vo vnútri je tiež niekoľko vylepšení, napríklad prémiový systém surroustov Burmester, ako aj aktívny balík osvetlenia okolitého prostredia.
Návrhy s dlhým rázvorom získavajú odpružené obmedzenia hlavy, ako aj pár elektricky nastaviteľných zadných sedadiel s pamäťovou funkciou. Vonkajšie dve sedadlá na zadnej lavičke sú zahrievané aj klimatizované.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post