Infiniti Prototype 9 Concept odhalený na Pebble Beach

Infiniti odhalil nové koncepčné auto na Pebble Beach Concours d’Elegance s názvom Prototyp 9. Je to EV, postavený malým tímom ako projekt After Hours a je vytvorený. Aby som ukázal, ako by vyzeralo auto Grand Prix Infiniti Grand Prix zo štyridsiatych rokov – napriek tomu, že sa značka začala iba v roku 1989.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Pod karosériou je hnacia jednotka EV novej generácie z Nissan’s Advanced Honinerain Department. Vysoko napätá batéria 30 kWh je spárovaná s novým elektrickým motorom, ktorý vyvíja krútiaci moment 148 koní a 320 Nm.
• Pebble Beach a Monterey Car Week
Sila sa dodáva zadnými kolesami; a Infiniti tvrdí, že prototyp 9 môže pokryť 0-62 mph za 5,5 sekundy a dosiahnuť najvyššiu rýchlosť 106 mph. Podľa japonskej značky bude batéria trvať 20 minút pri používaní ťažkej dráhy.
20

Infiniti hovorí, že vzhľad Protoype 9 bol inšpirovaný japonským motoristom a leteckým dizajnom. Má exponovaný kokpit, usporiadanie otvorených kolies, 19-palcové kolesá s drôtom a moderné dizajnérske narážky Infiniti, ako je mriežka s dvojitým oblúkom.
Kabína je medzitým ručne vyrábaná, zatiaľ čo jedno kožené sedadlo má kontrastné červené šitie s japonskými vlajkami vyrytými do hlavy. Volant sa otáča okolo pevného stredného náboja, ktorý obsahuje všetky prístrojové binnacles.
Páči sa vám koncept prototypu Infiniti Prototype 9? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post