Infiniti Prototype 9 Concept odhalený na Pebble Beach

Infiniti odhalil nové koncepčné auto na Pebble Beach Concours d’Elegance s názvom Prototyp 9. Je to EV, postavený malým tímom ako projekt After Hours a je vytvorený. Aby som ukázal, ako by vyzeralo auto Grand Prix Infiniti Grand Prix zo štyridsiatych rokov – napriek tomu, že sa značka začala iba v roku 1989.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Pod karosériou je hnacia jednotka EV novej generácie z Nissan’s Advanced Honinerain Department. Vysoko napätá batéria 30 kWh je spárovaná s novým elektrickým motorom, ktorý vyvíja krútiaci moment 148 koní a 320 Nm.
• Pebble Beach a Monterey Car Week
Sila sa dodáva zadnými kolesami; a Infiniti tvrdí, že prototyp 9 môže pokryť 0-62 mph za 5,5 sekundy a dosiahnuť najvyššiu rýchlosť 106 mph. Podľa japonskej značky bude batéria trvať 20 minút pri používaní ťažkej dráhy.
20

Infiniti hovorí, že vzhľad Protoype 9 bol inšpirovaný japonským motoristom a leteckým dizajnom. Má exponovaný kokpit, usporiadanie otvorených kolies, 19-palcové kolesá s drôtom a moderné dizajnérske narážky Infiniti, ako je mriežka s dvojitým oblúkom.
Kabína je medzitým ručne vyrábaná, zatiaľ čo jedno kožené sedadlo má kontrastné červené šitie s japonskými vlajkami vyrytými do hlavy. Volant sa otáča okolo pevného stredného náboja, ktorý obsahuje všetky prístrojové binnacles.
Páči sa vám koncept prototypu Infiniti Prototype 9? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Väčšina incidentov týkajúcich sa diaľnice súvisiacich s Tyre, ktorá sa dá vyhnúť, štátna výskumná štúdiaVäčšina incidentov týkajúcich sa diaľnice súvisiacich s Tyre, ktorá sa dá vyhnúť, štátna výskumná štúdia

Väčšina zrážok na diaľniciach, ako aj poruchy vyvolané zlyhaním pneumatík, sa môžu zabrániť vodičom sledovaním ich pneumatík bližšie, objavila sa nová výskumná štúdia. 18-mesačná štúdia, ktorá analyzovala 1 035 kusov