Daimler sa presúva na Uber tým, že vezme 60% podiel v Hailo

, dominancia trhu s App Minicab Hailer Uber je opäť v nebezpečenstve, pretože sa potvrdzuje, že Daimler získal väčšinový podiel na konkurenčnom oblečení Hailolo Hailolo Hailolo. .
Nemecká značka zlúčí zdroje spoločnosti Hailo a prepracuje spoločnosť do svojej vlastnej siete zdieľania jazdy na požiadanie Mytaxi. Zlúčenie urobí z Mytaxi jednou z najväčších sietí svojho typu v Európe, hoci to bude stále nejakým spôsobom mimo úplného globálneho rozsahu Uber.
Krok od spoločnosti Daimler, ktorý tiež vlastní Mercedes-Benz, je súčasným v sérii investícií od automobilov v budúcnosti zdieľania automobilov a dopravných služieb založených na smartfónoch. BMW, GM, JLR a VW Group sú tiež silne zapojení do trhu, zatiaľ čo Toyota predtým investovala do Uber.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Hailo je v súčasnosti operáciou so sídlom v Spojenom kráľovstve s iba 75 zamestnancami, ale väčšina outfitu sa presunie do Nemecka. MyTaxi bude cieľom súperiť s Uberom pri dodávaní životaschopnej alternatívy k súkromným vlastníctvom v mestách a mestách, ako aj so štandardnou verejnou dopravou.
Použili ste niekedy Uber alebo Hailo? Dajte nám svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post