Nová Variety Rover Expose

Land Rover odhalila nový Variety Rover – rovnako ako najvýznamnejší dizajn na nosenie populárneho odznaku.
Prečo? Je to neuveriteľné o 420 kg ľahšie ako vozidlo, ktoré nahrádza, napriek tomu, že merá 27 mm dlhšie ako súčasné auto. Rovnako ako rozhodujúce pre chudnutie je podstatné využitie hliníka; Takmer celé telo je teraz vyrobené z ľahkého kovu prvýkrát.

K dispozícii je úplne nový hliníkový podvozok, ktorý je tiež podporovaný, čo naznačuje všeobecnú váhu okolo 2 150 kg. V skutočnosti sa telesá novej Variety Rover skutočne hodnotí menej ako teleso Evoque, ako aj malý krajan.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Nový jazyk Range Rover’s Nový štýl, ktorý je Evoque, dobre zavedený, je veľmi dôkazom. Zatiaľ čo niektoré známe narážky zostávajú ako vertikálne bočné prieduchy, ako aj boxy profil, úzke, zametané svetlomety, menej zvislé mriežky, ako aj športovejší uhol čelného skla sú rozpoznateľné z detskej odrody Rover. S CD 0,34 je to najprvozmerne efektívnejšia rozmanitosť Rover všetkých čias. Kontrastná strešná farba sa ponúka aj po prvýkrát.
Vo vnútri nová Variety Rover odráža sofistikovanú a základnú kabínu Evoque. Neporiadok mätúcich tlačidiel na stredovej konzole odchádzajúceho vozidla bol nahradený niekoľkými číselníkmi pre kontrolu podnebia, ako aj mimoriadne niečo iné. Všetky ovládacie prvky pre Sat-Nav aj stereo sa teraz presunuli na osem palcový dotykový displej na palubnej doske, obklopené tlačidlami „Hot Key“ citlivými dotykmi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post