LDV G10 People Carrier odhalený v EG10 Electric Guise

LDV použil komerčnú automobilovú show 2017 na NEC v Birminghame na odhalenie EG10, vyššej osobnej prepravnej verzie svojej panelovej dodávky G10 s 150 kW All-Electric PoheckTrain.
Sedemmiestny EG10 sa bude používať vo vlajkových a elitných podobách a prichádza s vysokou špecifikáciou, ktorá obsahuje systém sedenia založeného na železnici, 7-palcový infotainment a navigačné nastavenie, parkovacie senzory, dva posuvné bočné dvere a 6- Spôsob nastaviteľného sedadla vodiča.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie MPV na trhu
13

Elektrická hnacia sústava LDV je spojená s šesťstupňovou automatickou prevodovkou a dodáva výšku 150 kW spolu s krútiacim momentom svalnatého 800 Nm. Zrýchlenie 0-62 mph pre automobil s 5 168 mm sa hovorí, že je pod 14 s a maximálny dosah je viac ako 100 míľ. LDV hovorí, že EG10 sa dá nabíjať len za hodinu a pol pomocou rýchlej nabíjačky s dĺžkou 30 kW, hoci doplnenie lítiovej batérie bude trvať 16 hodín zo štandardného výkonu 220V.
EG10 zdedí veľkoryso proporčný interiér od svojho panelového panela G10 Sister Sister Automobile s 5,2 m kubickou kapacitou využívanou na dodávku priestoru pre sedem dospelých. LDV predpokladá, že nulové emisie EG10 sa používajú ako mestské taxi, pre prevody letiska alebo dokonca rodiny v školskom behu.
13

Nosič ľudí je súčasným doplnkom do radu komerčných automobilov G10 a model Electric EG10 sa čoskoro pripojí k benzínovej a naftovej verzii. Samotná značka LDV je na chodníku Comeback s rozširujúcou sa škálou modelov vyrábaných materskou spoločnosťou SAIC v Číne.
Mohol by vás elektrický LDV EG10 pokúšať preč od súperov z hlavných prúdov? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post