„Demonštranti poškodzujú rutinné ľud, nie obchodní šéfovia alebo mocní politici“

, počujeme strašne veľa-správne-o pozitívoch, ako je sociálna mobilita, flexibilita pohybu, ako aj schopnosť občanov dodržiavať zákony, aby šli dosť veľa tam, kde chceme, keď chceme, či už pešo, v sedle alebo pri volante.
A našťastie si užívame ďalšie dôležité práva – od formálneho vzdelávania, ako aj zdravotnej starostlivosti, až po zlepšené životy a pracovné príležitosti. Sme na slobode robiť cesty, keď sa nám páči, zlepšujeme našu rodinu, spoločenské a odborné životy. Flexibilita pri cestovaní do zariadení voľného času, zábavných miest, nákupných centier, ako aj dovolenkovými destináciami sú čerešničkou na torte.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• 2018 LA Motor Show Roundup
S ohľadom na vyššie uvedené sme obyvatelia Británie nechápeme presne, ako sme šťastní – rovnako aj slobodní – sme.
Škoda, že existujú malé, rušivé vrecká ľudí, ktorí sú rovnako úmyselne sabočujú cesty, ako aj verejné poskytované služby, ktoré boli stanovené rovnako, ako nám poskytujú flexibilitu a slobodu, za ktorú sme bojovali, platiť aj za platenie, platiť tiež. Ako si zaslúži.
Sabotéri pochádzajú z bežne odlišných táborov, ako aj z klanov. Existujú napríklad výrazní „pracovníci“ železníc, ktorí sa bežne odmietajú pracovať. Potom sú tu demonštranti na ulici, ktorí spôsobujú viac škôd, ako sú skvelé, keď bezohľadne blokujú cesty. Rovnako ako si nepamätáme centrálnu vládu, ktorá podinvestuje v doprave, čím predlžuje mnoho ciest dlhšie, ťažšie a špinavejšie, ako by mali byť. Niektoré regionálne rady môžu tiež myslieť na seba vinné strany, v neposlednom rade preto, že sa zdá, že rastúci počet je odhodlaný minúť šťastie, že už je zaneprázdnené, úzke jazdné/jazdné pruhy ešte užšie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post