Mini odhaľuje svoj 10 miliónový model

v tom istom roku, keď Mini oslavuje svoje 60. výročie, firma práve vybudovala svoj 10 miliónový model.
10 miliónsty automobilu je malé 60 -ročné vydanie; Model sa dostal do centra pozornosti počas podujatia vo výrobnom zariadení firmy v Oxforde, kde Tiny zhromaždil 60 majiteľov 60 automobilov – jeden z každoročnej výroby.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie superminis v predaji
Toto 10 miliónsty automobilu je označené jeho britskými zelenými náterovými prácami, čiernymi pruhmi kapoty, reflektormi LED a špeciálnymi 17-palcovými dvojfarebnými zliatinovými kolesami. Pod kapotou sa nachádza 2,0-litrový štvorvalcový motor s rozlohou 190 koní od Cooper S.
K pamiatkovému modelu sa pripojil vôbec prvý drobný postavený, známy ako 621 AOK, v Oxfordskom závode. Postavený už v roku 1959 a vytvoril Alec Issigonis, bol postavený na mieste Oxfordu, kde výroba zostala až do roku 1968 a potom sa presťahovala do Longbridge v West Midlands.
BMW získala značku už v roku 1994 a investovala viac ako 2 miliardy GBP do britských výrobných stránok. Výrobná produkcia z závodu Oxford sa zvýšila z 300 automobilov za deň v roku 2001 na približne 1 000 dnes. Tiny tvrdí, že nový model rozbehne výrobnú linku každých 67 sekúnd.
10 -miliónový model sa pripojí k flotile dedičstva spoločnosti BMW, ktorá sa má použiť na mediálne angažovanosti a podujatia značky. Nie je jasné, či sa auto v budúcnosti predá.
Kliknite sem a prečítajte si našu recenziu Tiny Cooper S 60 -ročné vydanie ….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post