Honda Clearness Fuel Cell debutuje na Tokio Motor Show 2015

Toyota Mirai, ktorá iba zasiahla uličky vo Veľkej Británii. . Rovnako ako najlepšia správa je, že palivový článok Honda Clearness sa bude týkať našich pobrežia prvýkrát.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Na rozdiel od predchádzajúceho automobilu na výrobu vodíka, FCX Clarity, toto nové vozidlo s palivovými bunkami sa nebude prenajímať iba na výber z niekoľkých v Kalifornii, ako aj v Japonsku. Honda plánuje ponúknuť ho v USA aj v Európe, pričom britské návrhy sa očakáva, že zasiahne showroomy v roku 2017.
Vývoj koncepcie dramaticky vyzerajúceho FCEV uvedený na minuloročnej LA Motor Show, Palivový článok Clearness demonštruje oveľa jedinečnejší vonkajší štýl ako čistota FCX, ako aj vylepšená vodíková elektrická hnacia jednotka atraktívna oveľa viac ako 435 míľ pri jednej výplne -up.
11

Je to vďaka novej vysokotlakovej vodíkovej nádrže s rozlohou 70 mPa, ktorú sa tiež môže nabíjať asi za tri minúty od nabíjacej stanice, čo je vybavenie, ktoré v nadchádzajúcich rokoch získa značné investície do Veľkej Británie. Porazí rozmanitosť FCV Toyota FCV okolo 300 míľ.
To je tiež možné umožniť pokročilý zásobník palivových článkov, ktorý je tretí menší ako v predchádzajúcom úsilí spoločnosti Honda v predchádzajúcom úsilí spoločnosti Honda. Zvýšená hustota však pomáha zvýšiť všeobecnú výkonnosť približne o 60 percent. Výstup, podobne ako Mirai, je určený na 134 koní, po benchhaming proti konvenčnému salónu domácnosti.
Ovládacie prvky v štýle lietadla, ako aj ovládacie pomlčky z konceptu, boli trochu znížené, stále sa však javí ako krok vysokej kvality aj štýlu od šesťročného FCX.
Honda tiež preukáže „vývozca výkonu“, ktorý bude pracovať s priehľadnosťou palivového článku. Vonkajšie zariadenie na napájanie, umožňuje energiu vytvorenú vozidlom napájať elektrické pomôcky alebo dokonca celý dom z vodíka. Môže vytvárať až 9 kW naraz, postačuje na napájanie mnohých hlavných funkcií v typickom dome.
Veríte tomu, že Honda alebo Toyota má najúspešnejší dizajn FCV? Pochopme v komentároch nižšie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post