„Čas je pre nás ideálny na to, aby sme začali s jazdením elektrickým orgánom“

opäť tento týždeň som sa ocitol, keď som sedel na pohovke BBC a hovoril o elektrických autách. Tentoraz výbor poslancov kritizoval vládu cesty k nulovému plánu zakázať benzínový a naftový automobil z roku 2040; Hovorí sa, že to musí byť 2032. Tiež – celkom správne – mali v minulom týždni oznámenie, že dotácie pre elektrifikované automobily sa majú znížiť.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Elektrické automobily sú horúcou témou, pričom počet ľudí si kontroluje naše recenzie a príbehy elektrických automobilov na našej webovej stránke, ktorá sa každým dňom rozvíja. A to je presný dôvod, prečo sme sa rozhodli spustiť webovú stránku venovanú elektrickým vozidlám.
• Najlepšie elektrické automobily 2018
Teraz sa môžete prihlásiť na stránku DriwrickElectric.com Ideálne pre recenzie, videá a veľa odporúčaní na bustách mýtov, ktoré vám povie všetko, čo potrebujete vedieť o tom, že idete na elektrinu.
Vyžaduje sa skutočná zmena v myslení – a jazda s tým vám pomôže. Ukážeme vám tiež, ako si existujúci majitelia užívajú zážitok z jazdy a získavajú finančné odmeny.
Nie je to však len úspory na palive. Rozprával som sa s Tony Whitehorn, prezidentom a generálnym riaditeľom spoločnosti Hyundai UK; Je to muž, ktorý sa nemusí snažiť príliš ťažko predať ocenený automobilový expresný Hyundai Kona Electric (s rozsahom 300 míľ v reálnom svete), pretože nemusí.
“Ľudia ich dostávajú bez toho, aby ich videli,” povedal Whitehorn. „Je v predaji už viac ako mesiac a pol a mali sme 500 objednávok. Tento rok by som mohol vziať 5 000 automobilov – dostávam 1 000. “
Whitehorn sľubuje úspory na údržbu majiteľov EV. „Priemerný čas, ktorý motor s vnútorným spaľovaním strávi na rampe, je 1,2 hodiny. Pre EV je to len 20 minút, “povedal.
Pokušený? Získajte online na stránke s driwrickelectric.com a ako vždy, dajte nám vedieť, čo si myslíte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post