„Pracovníci VW sú najchytrejší ľudia v podnikaní vozidiel“

Je už dlho zrejmé, že práca VW tvrdo/hraním ťažkých pracovníkov sú zaneprázdnení, šikovní a hladní ľudia. Zdá sa však, že sú ešte rušnejší, šikovnejší a hladnejší, ako sme boli presvedčení. V roku 2014 ich hodnotím najrušnejší, šikovnejší a najchudobnejší ľudia v spoločnosti v štýle vozidla a budovy.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Úplne nový, ôsmy generácia Passat-ponúkaný v januári od 22 000 GBP-ilustruje môj názor. Keď mi podnik poskytol tajomstvá ich flotile druhého dňa, moja okamžitá reakcia bola „Páni, toto vozidlo sa rozrástlo“. Na ostro, s jedným akerom asfaltom, ako aj bez akýchkoľvek iných automobilov, s ktorými som ho porovnal, prisahal som, že som sa pozeral na niečo minimálne päť metrov-poskytol som mu dostatočný fyzický objem, aby som vyhral miesto v oblasti, ktorá je obsadená 5,2 m trieda Mercedes S.
Realita je však taká, že v „iba“ 4,77 m, Passat 8 nie je tak dlhý, ako je Passat 7. Jeho rázvor kolies, ako aj oblasť predných cestujúcich sú dlhšie, lakte, prijímajú aj zadný lepenka oveľa veľkorysejší Rovnako ako bootovacia oblasť je väčšia.
Ako to? Fantastické rozmery, ako aj jemná architektonická práca s láskavým dovolením rušných, šikovných a hladných pracovníkov v oddelení štýlu Volkswagen, ktoré sa zriedka, ak vôbec, sa uzatvára. Ako presne tomu rozumiem? Pretože mi povedal Klaus Bischoff. kto je on? Je vedúcim štýlu pre značku Volkswagen, ako aj otec zdanlivo dlhšieho, ale určite kratší Passat 8.
Bisch, ako aj jeho mladí chlapci v štýle, ako aj ženy, patria medzi to najlepšie na svete, keď podvádzajú oko, aby verili, že konkrétne vzory sú väčšie, ako ich špeciálne listy ukazujú, že sú. Rovnako ako je prakticky taký veľký so slovami ako s krabicou pastelky. „Je to hodnotné auto, nie prestížne auto alebo prémiové auto,“ uvádza sa unapologeticky.
„Ale pretože je to Volkswagen, nie je to typické auto. Je to čestné. Má štýl, ktorý je oveľa viac ako hlboká pokožka. S Passat 8 dostane kupujúci pokročilú inováciu v dizajnérskom obleku. “
Títo kupujúci po celom svete kupujú 3 000 pasátov denne alebo jeden milión ročne. Už dlho to bude-rovnako ako aj naďalej-najpredávanejší pre Volkswagen. Toto môžete staviť na svoj život, pretože najrušnejší, najmenší a najchudobnejší pracovníci VW si vybrali, že je to metóda, ktorú bude. Rovnako ako zriedka, ak vôbec, mýlia.

Sú pracovníci VW najrušnejšími, šikovní a najchudobnejší ľudia v oblasti vozidla? Pochopme, čo veríte v komentáre nižšie, alebo na Twitteri alebo Facebooku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post