Koenigsegg dráždi nový supercar na rok 2022

Koenigsegg nebol minulý rok presne v zlom type, pričom debuty Jesko, ako aj Gemera debutovali. Avšak prostredníctvom kryptického publikácie na Instagrame švédska značka vyhlásila svoje novoročné predsavzatie na rok 2022 za „konečný výkon s šikovným inžinierstvom a ideálnym dizajnom“, čo naznačuje, že nový dizajn by sa mohol odhaliť koncom tohto roka.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Aj keď vylepšenia existujúcej rozmanitosti spoločnosti Koenigsegg Hypercars je určite vzrušujúce, poistenie značky bolo preč s profilovým obrázkom toho, čo by mohlo byť novým dizajnom, ktorý sa má pripojiť k sortimentu značky.

Nová koenigsegg gemera je štvor sedadla, 1 700 koní, hypercar 1,4 milióna GBP

Jediný obrázok vydaný švédskou firmou ukazuje pomerne kompaktný dizajn s jednoduchou streamujúcou líniou ramien a starostlivo oblúkovou strechou.
Tento siluetový výstrel, ako aj silné sľuby značky pri novom prírastku k extrémne špeciálnej zostave 20 rokov po tom, čo Koenigsegg prvýkrát zabezpečil svoj superšport CC8S, zatiaľ čo ešte jeden možný náznak nového dizajnu je, že veľká väčšina Koenigseggs Zostaňte vo výrobe na mimoriadne krátke časové obdobie, ako aj Regera je s nami od roku 2017.
Keďže sa plug-in hybridná inovácia využíva na gemera na zvýšenie výkonnosti, ako aj jej environmentálnych povere tí, ktorí vyrobili spoločnosť Rimac -, ako aj s úspechom pri výrobe „malého, priateľského gigantu“ v Gemere, je postupne problémom „kedy“ ako „ak“, že koenigsegg robí prepínač úplne elektrický. Nebolo by neprimerané očakávať, že k tomu dôjde čoskoro.
Samozrejme, toto je všetko len v tejto fáze, avšak s takou silnou povesťou, ako sa presadzovať, ako aj v histórii inovácií súkromných inžiniersky Ešte jeden – je to len obavy z toho, že presne to znamená byť.
Pozrite sa na najrýchlejšie zrýchľujúce autá a nákladné autá na svete …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post