New Volkswagen T-Cross Black Edition v predaji Now

Toto je Volkswagen T-Cross Black Edition. Je to špeciálna verzia najmenšieho crossoveru nemeckej značky a je založená na úrovni výbavy modelu SE, pričom lem Black Edition má hrsť vylepšení zariadenia za zníženú cenu.
Ceny za T-Cross Black Edition začínajú od 21 035 GBP, čo je iba 500 GBP oveľa viac ako variant SE. Volkswagen však tvrdí, že vylepšenia vozidla by mali mať hodnotu oveľa viac ako 2 000 GBP, ak by boli individuálne špecifikované.

Top 10 najlepších malých SUV a crossover automobilov na nákup 2022

Medzi vylepšenia patrí 17-palcový diamantový zliatinový kolesá, LED svetlomety, sklo zadného súkromia a čierne náhrady za mriežku crossover, nárazník a uzávery dverí. Vo vnútri kupujúci dostávajú čiernu palubnú dosku, športové sedadlá a čerstvú sadu podlahových rohoží.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Rovnako ako T-Cross SE, aj Black Edition prichádza ako konvenčné s adaptívnym tempomatu, monitorovaním slepého bodu a asistenciou na uchovávanie jazdných pruhov, hoci spoločnosť Volkswagen pridala ako súčasť aktualizácie parkovacie senzory predných a zadných vozidiel.
Nemecká značka tiež poskytuje niekoľko voliteľných doplnkov pre T-Cross Black Edition, vrátane dvojzónovej klimatickej kontroly (875 GBP), klastra digitálneho rozchodu (385 GBP) a 300-wattového, šesťproduktorového stereofónneho systému od Beats ( 445 GBP).
Kupujúci si môžu vybrať z dvoch preplňovaných 1,0-litrových trojvalcových benzínových motorov. Najdostupnejší model má výstup 94 koní a je konvenčný s päťstupňovou manuálnou prevodovkou.
Ceny za oveľa výkonnejšiu opciu začínajú od 21 800 GBP. Vyrába 108 koní a má štandardnú šesťstupňovú manuálnu prevodovku, hoci kupujúci si môžu zvoliť sedemstupňovú dvojspojkovú automatickú prevodovku pre ďalších 1 500 GBP.
Teraz si prečítajte našu rozsiahlu recenziu na Volkswagen T-Cross…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post