Revidovaný rozsah Jaguar XF, pridanie novej špeciálnej edície chránenej vlajky

Rozsah Jaguar XF bol aktualizovaný oveľa efektívnejšími dieselovými motormi, oveľa viac technológií a novej špeciálnej edície chránenej vlajky. V predaji teraz ceny začínajú na 34 950 GBP za salón a 37 390 GBP pre SportBrake.
Podľa značky sú verzie 2,0-litrového ingénového motora Ingenium, 16 koní a 176 k HHP, podľa značky je teraz asi o 25 percent oveľa viac paliva. Výsledkom je, že emisie CO2 klesli z 134 g/km na 126 g/km pre oveľa silnejšiu naftu.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Nový Jaguar F-Type Checkered Flag Edition odhalil
Medzi ďalšie revízie XF patrí nový balík smartfónov, ktorý používa Apple CarPlay a Android Auto. Technologický balíček je štandardom na všetkých modeloch XF a je riadený pomocou 10-palcového infotainmentového systému vozidla.
8

Spoločnosť Jaguar tiež oznámila špeciálnu edíciu vlajky XF, ktorá dodáva hŕstku exteriérov a interiérových aktualizácií do salónu a športovejbže. Exteriérové ​​vylepšenia zahŕňajú športový predný nárazník, špeciálne šachovnicové odznaky, 18-palcové zliatinové kolesá, spojler topánok, bočné sukne zafarbené na karosériu, čierne lemovanie a výber z troch farieb farieb.
Vo vnútri edícia XF Checkered Flag Edition dostane hliníkový fasciálny panel, špeciálne odznaky na svojich depútových doskách, 12,3-palcový digitálny rozchodový klaster a kožený interiér R-Sport, ktorý je k dispozícii v kombináciách ebony alebo ebony/pimento. Ako voliteľná extra môžu kupujúci tiež špecifikovať zvukový systém 17-reproduktorov.
Z hľadiska technológie, najaktuálnejšia špeciálna edícia Jaguar, XF Gets Sat-Nav s aktualizáciami živej premávky, bezkľúčovým vstupom, displejom na hlave a systémom zdieľania spoločnosti Jaguar, ktorý dodáva motoristovi informácie o dostupnosti parkovacích vozidiel a ceny paliva. Bezpečnostné vybavenie je rovnaké ako štandardný XF a zahŕňa pomoc pri núdzovom brzdení, adaptívne tempomat a pomoc pri udržiavaní jazdného pruhu.
K dispozícii sú štyri choices motora pre príznak XF, vrátane 2,0-litrového preplňovaného benzínu, s výstupom buď 247 koní alebo 296bhp a 2,0-litrovej preplňovanej nafty s dieselou s rozlohou 176 koní alebo 237 koní. Benzínové motory a menšie poháňané dieselové motory môžu byť špecifikované buď pomocou pohonu zadných alebo všetkých kolies, zatiaľ čo najsilnejšia nafta je k dispozícii iba s pohonom všetkých kolies.
Páči sa vám vzhľad nového vydania Flag Flag Edition Jaguar XF? Dajte nám vedieť, že vaše však nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post