Nový Renault Clio Signature Nav je načítaný s technológiou

Renault Clio je nastavený tak, aby získal nový model podpisu NAV v roku 2017, ktorý stavia na aktuálnej verzii špecifikácie Dynamique S NAV Supermini.
Signature Nav Automobily, ktoré smerujú do rozsahu Clio, získavajú ako štandard niekoľko základných technologických doplnkov. Vyhrievané predné sedadlá a výškové nastaviteľné sedadlo predného spolujazdca sú spojené s funkciou asistencie v parku bez použitia rúk, parkovacou kamerou zadného vozidla, 360-stupňovým parkovacím senzorom a systémom infotainmentu Renault R-Link so sedempalkovým dotykovým obrazovkou a satelitnou navigáciou . Kabína je tiež dokončená čalúnením na čiastočnom kole.
7
O našej reklame na túto reklamu

Štandardné vybavenie obsahuje automatické ovládanie podnebia, úplné predné a zadné svetlá LED s dennými svetlami, ruky úplne voľnú klávesovú kartu a vyhrievané zrkadlá na napájanie. 17-palcové zliatinové kolesá a kožený volant robia aj rez.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie superminis v predaji najlepšie teraz
Nový podpis NAV Clio je cena od 17 715 GBP – významná prémia 1 450 GBP za počiatočnú cenu Dynamique S Nav. Renault však tvrdí, že zväzok ďalších zariadení uvedených na novom Range Topper je ekvivalentom 2 250 GBP v zozname možností, čím sa trochu zjemňuje úder.
7

Podpisová NAV bude vybavená štyrmi výbermi motora a dvoma prevodovkami. Dva benzínové motory sú usporiadané proti dvom dieselom – TCE 90 a oveľa výkonnejšie TCE 120 sú k dispozícii spolu s jednotkami nafty DCI 90 a DCI 110. Automatické prevodovky EDC Dual-Strute Automatické prevodovky sú voliteľné na väčších benzínových motoroch TCE 120 a menších motoroch DCI 90. Automatická nafta je najdrahšia časť pozemku, ktorá prichádza na 20 415 GBP.
Pridanie podpisu NAV prináša rozsah Clio do siedmich modelov – teraz sa ponúka päť úrovní výbavy a dva modely Hot Renaultsport.
Prečítajte si našu rozsiahlu recenziu nového Renault Clio tu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post