Mercedes-AMG odhaľuje tri špeciálne modely edície pre Ženeva

Mercedes, pred obchodnou show v Ženeve, ktoré majú špeciálne vylepšenia štýlov, ako aj mimoriadne bežné vybavenie, odhalili trio špeciálnych modelov AMG.
Zákon o nadpise je nové vydanie AMG GT C Roadster Edition 50. Rovnako ako jeho ekvivalent spoločnosti Coupe – ktorý debutoval na Detroitskej motorovej výstave v januári – je to obmedzený edícia, ktorý oslavuje 50 rokov AMG. Na celom svete bude ponúkaných iba 500 príkladov.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Mercedes-AMG GT-R Recenzia
Edition 50 Roadster je ponúkaný v dvoch povrchových úpravách farieb – grafite Gray Shade alebo Cashmere White Magno. Exteriérové ​​akcenty čierneho chrómu sa používajú okrem zadného difúzora, ako aj na bočné sukne, predný splitter a mriežku, ako aj usporiadanie po boku zliatinových kolies s čiernym obrysom medzi lúčmi.
10

V kabíne sa aplikuje kontrastný čierny a strieborný farebný plán v kombinácii s interiérom AMG interiérového nočného zväzku, ktorý dodáva navyše čierne detaily. Výkon a výkon zostávajú nezmenené. 4,0-litrový motor V8 Bi-Turbo vytvorí 549 koní, čo umožňuje 0-62 mph za 3,7 sekundy, ako aj najvyššiu rýchlosť 196 mph.
Popri edícii GT C Roadster Edition 50 Mercedes použil Night Edition Liečbu na kupé AMG C 43, ako aj Cabriolet. Čierne exteriérové ​​detaily, ako napríklad vylepšená mriežka chladiča, aspekty orezania na prednom splittere, bočné sukne, zadná zástera, spojler a výfukové výfukové chvosty, sa spájajú s matnými čiernymi 19-palcovými zliatinovými kolesami. Podobné vylepšenia sú objavené v kabíne.
10

Poslednou špeciálnou edíciou Mercedes, ktorá sa týka Ženevy, je edícia C 63 Cabriolet Ocean Blue Edition, ktorá dostáva podobné vylepšenia ako autá Night Edition, ktoré sa však dokončili v novom hlbokom oceáne.
Obmedzená na 150 jednotiek, C 63 Cabriolet Ocean Blue sa nebude týkať Veľkej Británie, hoci edícia AMG GT C Roadster 50, ako aj C 43 Night Editions. Knihy sú otvorené začiatkom marca s prvými prvkami dodávok v júli, ako aj v júni.
Čo veríte z nových modelov AMG Special Edition? Pochopme v komentároch!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post