Mercedes-AMG odhaľuje tri špeciálne modely edície pre Ženeva

Mercedes, pred obchodnou show v Ženeve, ktoré majú špeciálne vylepšenia štýlov, ako aj mimoriadne bežné vybavenie, odhalili trio špeciálnych modelov AMG.
Zákon o nadpise je nové vydanie AMG GT C Roadster Edition 50. Rovnako ako jeho ekvivalent spoločnosti Coupe – ktorý debutoval na Detroitskej motorovej výstave v januári – je to obmedzený edícia, ktorý oslavuje 50 rokov AMG. Na celom svete bude ponúkaných iba 500 príkladov.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Mercedes-AMG GT-R Recenzia
Edition 50 Roadster je ponúkaný v dvoch povrchových úpravách farieb – grafite Gray Shade alebo Cashmere White Magno. Exteriérové ​​akcenty čierneho chrómu sa používajú okrem zadného difúzora, ako aj na bočné sukne, predný splitter a mriežku, ako aj usporiadanie po boku zliatinových kolies s čiernym obrysom medzi lúčmi.
10

V kabíne sa aplikuje kontrastný čierny a strieborný farebný plán v kombinácii s interiérom AMG interiérového nočného zväzku, ktorý dodáva navyše čierne detaily. Výkon a výkon zostávajú nezmenené. 4,0-litrový motor V8 Bi-Turbo vytvorí 549 koní, čo umožňuje 0-62 mph za 3,7 sekundy, ako aj najvyššiu rýchlosť 196 mph.
Popri edícii GT C Roadster Edition 50 Mercedes použil Night Edition Liečbu na kupé AMG C 43, ako aj Cabriolet. Čierne exteriérové ​​detaily, ako napríklad vylepšená mriežka chladiča, aspekty orezania na prednom splittere, bočné sukne, zadná zástera, spojler a výfukové výfukové chvosty, sa spájajú s matnými čiernymi 19-palcovými zliatinovými kolesami. Podobné vylepšenia sú objavené v kabíne.
10

Poslednou špeciálnou edíciou Mercedes, ktorá sa týka Ženevy, je edícia C 63 Cabriolet Ocean Blue Edition, ktorá dostáva podobné vylepšenia ako autá Night Edition, ktoré sa však dokončili v novom hlbokom oceáne.
Obmedzená na 150 jednotiek, C 63 Cabriolet Ocean Blue sa nebude týkať Veľkej Británie, hoci edícia AMG GT C Roadster 50, ako aj C 43 Night Editions. Knihy sú otvorené začiatkom marca s prvými prvkami dodávok v júli, ako aj v júni.
Čo veríte z nových modelov AMG Special Edition? Pochopme v komentároch!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Väčšina incidentov týkajúcich sa diaľnice súvisiacich s Tyre, ktorá sa dá vyhnúť, štátna výskumná štúdiaVäčšina incidentov týkajúcich sa diaľnice súvisiacich s Tyre, ktorá sa dá vyhnúť, štátna výskumná štúdia

Väčšina zrážok na diaľniciach, ako aj poruchy vyvolané zlyhaním pneumatík, sa môžu zabrániť vodičom sledovaním ich pneumatík bližšie, objavila sa nová výskumná štúdia. 18-mesačná štúdia, ktorá analyzovala 1 035 kusov