NOVÝ 2020 Suzuki Swift Sport Hybrid spustený

Suzuki aktualizoval Swift Sport za rok 2020 novým miernym hybridným hnacím ústrojenstvom a hŕstkou vylepšení účinnosti. Ceny sa ešte musia oficiálne potvrdiť, ale Suzuki povedal, že pravdepodobne stúpnu oproti starej postave 17 499 GBP z dôvodu dodatočného konvenčného vybavenia, ktoré sa teraz ponúka. Očakáva sa, že nový model bude v predaji do konca apríla.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Mierny hybrid Swift Sport je poháňaný prepracovanou verziou preplňovaného 1,4-litrového štvorvalca benzínového motora odchádzajúceho automobilu odchádzajúceho vozidla, vybavený 48-voltovým integrovaným štartérom a kompaktným lítium-iónovým batériám. Suzuki tvrdí, že dodatky pridávajú iba skromných 15 kg do kerbweight Swift Sport, zatiaľ čo používajú moment navyše 5nm – až do maximálnej 235 nm.

Top 10 najlepších horúcich hatchbackov na získanie 2022

Nový hybridný systém nevynútil Suzukiho, aby používal automatickú prevodovku. Rovnako ako v prípade starého modelu sa napájanie odosiela na predné kolesá pomocou šesťstupňovej manuálnej prevodovky ako štandard. V rámci aktualizácie je tiež nová prevodovka, spolu s novým mechanizmom radenia, ktorý má 10 % kratší hod ako staré auto.
10
O našej reklame na túto reklamu

Údaje o výkonnosti sú široko podobné tým starým Swift Sport. Najvyššia rýchlosť stojí rovnaká 130 mph, zatiaľ čo 0–62 mph je iba o niečo pomalšia, o 9,1 sekundy. Výkonný výkon revidovaného vozidla je o 127 koní – zhruba o 10 koní menej ako odchádzajúci model, pravdepodobne v snahe minimalizovať emisie CO2.
Výstup CO2 Swift Sport a spotreba paliva boli skutočne minimalizované zavedením novej hybridnej hnacej sústavy Suzuki. Emisie CO2 klesli z 135 g/km na 127 g/km, zatiaľ čo spotreba paliva sa zlepšila zo 47 mpg na nárokovanú 50,1 MPG. Elektrický motor tiež pomáha benzínovému motoru pri ťažkom zaťažení a riadi funkciu štartu automobilu, ktorá Suzuki tvrdí, že navyše znižuje emisie.
Rovnako ako starý model, aj nový Swift Sport prichádza ako konvenčný so 17-palcovými zliatinovými kolesami, koženým športovým volantom a zadným sklom súkromia. V roku 2020 spoločnosť Suzuki vylepšila konvenčnú špecifikáciu horúceho hatchbacku, pričom pridáva LED svetlomety, predné hmlové žiarovky, automatickú klimatizáciu, adaptívne tempomat, asistenciu vedľa a šesťproduktorový stereo.

Kupujúci majú tiež výber šiestich povrchových úprav farby – vrátane piatich kovových farieb – bez ďalších nákladov, zatiaľ čo kontrastný čierny strešný kryt a balíček zrkadla dverí je možné špecifikovať ako voliteľné navyše 165 GBP.
Čo si myslíte o novom Suzuki Swift Sport Hybrid? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post