Každý BMW na získanie Sat-Nav ako Basic do septembra 2015

BMW sa zameriava na trh úplne prvý vo Veľkej Británii, pričom vyhlásenie, že celá jeho odroda dizajnu bude obsahovať Sat-Nav bez ohľadu na špecifikáciu. To bude mať vplyv od septembra, keď sa v predaji série Facelifted 1 bude v predaji, hoci niektoré návrhy dostanú technológiu skôr ako v júli.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Značka vyhlasuje, že ponuka je úplne prvá v objemovom sektore prémiového trhu vo Veľkej Británii, ktorá porazila Rivals Audi, ako aj Mercedes. Znamená to, že kupujúci budú mať o jednu políčku na výber, aby začiarkli, keď vykonajú nákup, dokonca aj v najlacnejšom novom sérii 1, počnúc 20 245 GBP.
Základné dizajny BMW budú vybavené základným nastavením navigácie BMW, ktorá ponúka 6,5-palcovú farebnú obrazovku s operačným systémom Idrive, presmerovaním webového prenosu a rádiom DAB. To tiež obsahuje 3D mapovanie, ako aj Eco Pro Eco-priateľské vedenie ciest.
Kupujúci majú stále na výber na inováciu na systém expertov v BMW, ktorý prináša väčší 8,8-palcový dotykový displej, služby aplikácií ConnectedDrive, údaje o webovom prenose v reálnom čase, ako aj BMW v prístupe na internet. Výdavky tohto systému sa znížia v celom rozsahu, počnúc od 900 GBP.
Dizajn Active Tourer 2 Series Active Tourer a Gran Tourer Designs dostanú túto set najskôr v júli, v rovnakom čase, keď sa dizajny, ako napríklad Z4 Roadster, inovujú na expertný systém. Kupé série 2, ako aj Hatch série 1, bude v septembri dodržiavať.
Pozrite sa na naše zaokrúhlenie najlepších systémov SAT-NAV v predaji teraz …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post