New Nissan Murano 2015 stanovený pre Veľkú Britániu s hybridnou silou

Úplne nový Nissan Murano SUV bol predstavený na tohtoročnej motorovej show v New Yorku s šéfom Nissan Andy Palmer, ktorý Auto Express povedal, že automobil pravdepodobne príde do Európy s hybridným hybridným moc.
Nový Murano bude špičkový rad Nissans SUV, ktorý bude sedieť nad Juke, Qashqai a X-Trail s cenami, ktoré pravdepodobne začnú takmer 35 000 GBP. Palmer nám povedal, že Murano bude „dôležitým automobilom pre Nissan v Európe“ s hi-tech funkciami a vysoko kvalitným interiérom.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Okrem hybridných modelov bude pravdepodobne tiež ponúkaný aj nová nafta, pričom nový motor DCI Energy DCI je pravdepodobné, že je to nový motor s 1,6-litrovým motorom DCI. Tento nový motor s rozmermi 158 koní s krútiacim momentom 380 nm sa spojí so šetrením hmotnosti približne 60 kg oproti starému Murane, aby sa zabezpečilo konkurenčné údaje MPG a CO2.
Nový model bol zobrazený v roku 2013 pre rezonančný koncept automobilu a podľa Palmeru ukáže nový smer dizajnu pre Nissan. Predný konc V-Motion je vybavený prednou mriežkou nadmernej veľkosti, ktorá tečie do kapoty, zatiaľ čo predné svetlá LED podpisu sú podobné ako na Qashqai a X-Trail.
Na boku, zametacie krivky a vyduté kolesá sedia vedľa stúpajúcej pása, zatiaľ čo plávajúca strecha je tiež nastavená tak, aby sa stala funkciou Nissan Design.
Vo vnútri Nissan odkazuje na „interiér sociálneho salóniku“ s 8-palcovým dotykovým obrazovkou, ktorá sa používa na zníženie pomlčky a 7-palcovú farebnú obrazovku s vysokým rozlíšením, ktorá nahrádza tradičný prístrojový klaster. Panoramatické strešné okno je považované za najväčšie vo svojej triede, zatiaľ čo sedadlá inšpirované NASA sú navrhnuté tak, aby minimalizovali svalové napätie.
Objaví sa 360-stupňový monitor Nissanu okolo monitora View Monitor, ktorý poskytne pohľad na okolie vozidla na obrazovke, plus bezpečnostné prvky, ktoré zahŕňajú varovanie s slepým bodom, prediktívne varovanie vpred, varovanie vpred, núdzové brzdenie, inteligentné tempomaty a výstraha krížovej premávky.
Tradičnejšia luxusná súprava, ako je duálny vzduchový vzduch, vyhrievaný volant, diaľkový štart motora, napájanie skladacích zadných sedadiel a 11-reproduktorový systém Bose Surround Sound.
Výroba Murano sa presunie do továrne Nissan v Mississippi s automobilom, ktorý sa má vyvážať na 100 trhov po celom svete. Aj keď Nissan oficiálne nepotvrdil, že automobil príde do Európy, očakávame, že ho v roku 2015 niekedy uvidíme v Nissan Showrooms.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post