New Mercedes E Cabriolet fúka na jeseň 2020

Toto je facelifovaná kabriolet triedy Mercedes E. Je v súlade s revidovaným salónom triedy E do showroomov, ktorý má okrem niektorých čerstvých výbavy, ako aj aktualizovanú zostavu motora, ako aj aktualizovanú zostavu motora. Na konci júna sa bude predávať v Spojenom kráľovstve, pričom náklady začínajú približne 48 000 GBP. Úplne prvé dodávky sú splatné na začiatku jesene.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Rovnako ako salón triedy E, aj Cabriolet obsahuje pretvorené LED svetlomety, revidovaný predný nárazník, novú mriežku chladiča a čerstvé dvojdielne zadné svetlá LED. Kupujúci môžu teraz tiež špecifikovať a
Sada nových, aerodynamicky efektívnych zliatinových kolies, ako aj možnosti štyroch ďalších farieb farieb – moderného strieborného, ​​grafitového šedého kovového, stúpača Mojave a Patagonia Red.
• Najlepšie konvertibilné autá a nákladné autá teraz v predaji
Vo vnútri kupujúci dostanú nový multifunkčný volant, športové sedadlá, možnosť farieb čalúnenia, ako aj najnovší informačný systém MBUX v spoločnosti Mercedes, ktorý obsahuje dve obrazovky, ktoré meria buď 10,25 palca alebo 12,3 palca. Nakoniec je tu nejaké nové drevo sivé popola, ako aj hliníkové čalúnenie pre prístrojovú dosku, stredovú konzolu a karty dverí.
18
O našej reklame na túto reklamu

Spoločnosť Mercedes tiež aktualizovala svoj energizujúci systém sledovania šoférov novým „Energizing Coach“. Spoločný systém sa vyhlásil za zlepšenie pohody vodiča na cestách na veľké vzdialenosti okamžitým nastavením teploty kabíny, osvetlenia a hudby podľa ich nálady. Teraz môže byť systém prepojený s inteligentnými hodinami vodiča, ako aj dokáže preveriť úroveň napätia, srdcový rytmus a vysokú kvalitu spánku, aby ponúkli oveľa presnejšie návrhy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post