Elegantný interiér nového kusu salónu triedy Mercedes E exponovaný

po kuse, úplne nová trieda Mercedes E Els sa začína nájsť spolu. Toto je náš prvý pohľad do salónu piatej generácie, pretože oficiálne obrázky interiéru sa vydávajú pred debutom automobilu na Detroit Motor Show v januári.
Aby pomohla poskytnúť triedu E na hornej časti proti súperom, ako je Audi A6, spoločnosť Mercedes predstavila vlnu nových funkcií. Na prístrojovej doske sa nachádza digitálne odčítanie novej generácie, ktoré sa skladá z dvoch spojených s 12,3-palcovými displejmi HD. Systém bude namontovaný ako bežný na všetkých dizajnoch okrem základnej verzie, vďaka ktorej je analógové číselníky, ako aj samostatný 8,4-palcový farebný displej.
10

Oba systémy dostanú Apple CarPlay. Medzi ďalšie nové prírastky patrí dve dotykové podložky volantu citlivé na dotyk, ktoré umožňujú motoristovi riadiť obrazovky osobitne bez toho, aby si zoduli ruky z kolesa. Obrazovky sú konfigurovateľné a dokážu vyšetriť veci, ako sú napríklad smery NAV, ako aj nastavenia automobilov, zatiaľ čo môžete vybrať medzi tromi samostatnými štýlmi prístrojov – klasickými, športovými a progresívnymi.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepší výkonný automobil a nákladné autá 2015
Kabína sa bude cítiť dobre známa tým, ktorí sedeli v vlajkovej lodi S, so štyrmi centrálnymi vzduchovými otvormi, obalovou pomlčkou, ako aj streamingovou stredovou konzolou, ktorá domácnosť Mercedes ‘Comand Controller. Trieda E má tiež masírovanie predných sedadiel, ako aj vykurovanie panela na lakťových opierkach.
10

Gerd Schottke, dizajnér interiéru triedy E, povedal Automobile Express: „Jednoduchosť je pre nás mimoriadne silným motoristom. Minimalizujte zložitosť a minimalizujte prepínače – udržujte ich jednoduché. Nový produkt od spoločnosti Mercedes musí byť nový holistický zážitok, od okamihu, keď sa chystáte kľúče. “
V inde je kabína vybavená 64 farbami osvetlenia okolitých okolitých osvetlenia, nového tkaného kovového palubného povrchu, ako aj vzperovaným 23-reproduktorovým stereo Burmester. Konečné náklady, ako aj špecifikácie sa odhalia v januári.
Čo veríte z nového interiéru triedy Mercedes E? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post