Náhľady nápadov Mazda Kai 2019 Mazda 3 v Tokiu

Myšlienka Mazda Kai bola navrhnutá na stavbu podľa šéfa európskeho štýlu spoločnosti.
Uvádza sa, že dramatický nápad na motorovú prehliadku Tokyo 2017 nám poskytuje skorý ukážku vzhľadu ďalšej generácie Mazda 3. Kai presne demonštruje, ako by mohol jazyk Kodo v štýle Mazda napredovať, aby zahŕňal ešte menej vizuálnych prvkov, s čistejšími a menej zaplnenými povrchovými povrchmi To stále zvláda, aby poskytla pozoruhodný vzhľad.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Kevin Rice, riaditeľ európskeho štýlu spoločnosti Mazda, povedal Automobile odhalil, že zatiaľ čo podnik ešte musí oficiálne overiť, či Kai je čokoľvek iné ako show auto, vyrába sa s ohľadom na výrobné metódy. “Máme nedávnu históriu nielen vytvárania nápadov pre koncepty,” uviedol. „Takže áno, do tejto práce sa začlenilo výroba tolerancií a metódy, ktoré vzhľadom na to, že je mimoriadne začiatok. Spolupracujeme s našimi výrobnými ľuďmi na nových metódach – najmä na nových pečiatkách a naliehavých metódach -, ktoré by nám umožnili napísať typ tvarov na Kai, ako aj pre nich, aby zostali na svojom mieste.
20

“Táto myšlienka presne ukazuje, ako by mohla vyzerať náš kupé Vision Coupe, ak by išlo o hatchback C-segment,” dodal. „Je to naozaj o niečo kratšie ako súčasnosť 3, ale pretože sedí oveľa nižšie, ako aj širšie, vyzerá to dlhšie. Nepochybne, ak by sa malo dostať do výroby, jeho postoj by sa zmenil; To by postúpilo smerom nahor, ako by sme požadovali, aby sme ju mohli presahovať, aby pracoval s menšími kolesami [Kai sedí na 20-palcových zliatinách]. Teší nás však presne to, ako ukazuje štruktúru povrchu bez akéhokoľvek typu záhybu. “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post