Špeciálne vydania Jeep Renegades pre LA Motor Show

Jeep odhalil dve nové verzie svojho Renegade Little SUV, ktoré budú na budúcom týždni v Los Angeles Motor Show. Renegade Deserthawk, ako aj Renegade Exwurce sú návrhy edície obmedzené, a nie úplne nové úrovne výbavy, ako aj obaja sa čoskoro budú predávať v Spojených štátoch.
Deserthawk je k dispozícii ako robustná, terénna verzia Jeep’s Crossover. Je to oveľa viac -menej americká verzia americkej špeciálnej verzie Rengade Desert Hawk z Paris Motor Show, ako aj založená na modeli 4×4 Trailhawk. Zachováva tento systém 4×4, ako aj technológiu terénnej technológie, avšak s ďalšou konfiguráciou hnacej konfigurácie-skalným režimom.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie malé SUV v predaji tento rok
Deserthawk tiež dodáva špeciálne detaily stylingu, ako aj s odlišnou farebnou farbou „Majove Sand“, 17 ”zliatinových kolies dokončených čiernou farbou, plus nálepky Deserthawk na kapote a zadných paneloch.
Je tu tiež zreteľný interiér, vrátane čiernych kožených sedadiel s kontrastným prešívaním mrazu, ako aj tvrdých podlahových rohoží za počasia. Na rozdiel od európskeho púštneho jastraba dostáva benzínový výkon, využívajúci 2,4-litrový motor Multiair 2 spárovaný s deväťstupňovou automatickou prevodovkou. Bude v predaji v Spojených štátoch tento január, cena od 28 140 dolárov.
Pripojiť sa k Deserthawk je Renegade Exwurt, ktorá je založená na modeli zemepisnej šírky. Rovnako ako iné džípy špeciálnej edície nadmorskej výšky, je to zatemnený vzhľad, s pridaním veľkých 18 ”čiernych kolies, ako aj lesklou čiernou farbou, ktoré sa dokončia na odznakoch, mriežkových krúžkoch, ako aj zadných svetiel.
Vo vnútri sú sedadlá čiernej tkaniny, ako aj presne ten istý lesklý čierny povrch sa používa na niekoľko vnútorných oblúkov spolu s kovovými akcentmi. Výška dostáva dva výbery motora-k dispozícii je presne rovnaká 2,4 litra s deväťstupňovým autom, spolu s 1,4-litrom so šesťstupňovou príručkou.
Bude to štandardne poháňanie predných kolies, ale pohon všetkých kolies môže byť vybavený ako voliteľná extra. Jeep ho predáva v USA koncom tohto mesiaca z 22 390 dolárov. Jeep si veľmi rád vyrába autá Special Edition, avšak nehovoríme o tom, či tieto dva uvidíme v predaji vo Veľkej Británii.
Uvidíme Deserthawk, ako aj nadmorskú výšku vo Veľkej Británii? Povedzte nám svoje myšlienky nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post