New Mercedes-AMG C 63 robí Parížsky debut

, jedná sa o nový Mercedes C63 AMG, hoci menšie meno mena naznačuje, že sa teraz nazýva Mercedes-AMG C 63. Motorická show zostáva konkurenčným konkurentom Mercedesovho výkonného vozidla pre BMW M3, ako aj pre dvojčatá M4.
Nový odznak je v súlade so športovým autom Mercedes-AMG GT, ako aj tak sa vyskytuje, že návrhy zdieľajú presne ten istý motor. Je to 4,0-litrový systém V8 Twin-Turbo, ktorý vytvára 469 koní v základnej C 63, avšak nedávno zavedená aktualizácia dizajnu S poskytuje 503 koní.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Údaje o výkonnosti sú také brutálne, ako by ste očakávali: 0-62 mph trvá 4,1 sekundy v základnom vozidle, ako aj 4,0 sekundy v S. Výber verzie nehnuteľností (na obrázku v galérii vyššie)-tiež ponúkané v Basic alebo S Trim orech. – Dodáva ešte jednu desatinu sekundy. Odchádzajúci salón C63 AMG trval 4,5 sekundy, kým urobil 0-62 mph.
Mercedes-AMG C 63 je vybavený nastavením riadenia na mieru a predné aj zadné stopy sú širšie ako na základnej triede C. Nové pramene, ako aj tlmiče, väčšie brzdy, ako aj tuhšie protihrávacie tyče, boli tiež namontované.
Kupujúci si môžu vybrať navyše s keramickými brzdami, pevnejším nastavením zavesenia vytvoreného pre prácu na trati, ako aj pre výfukový systém AMG, aby sa zvýšil hluk dvojitého turbo V8. Ak je však AMG GT niečo, čo má prejsť, základná verzia musí byť špeciálna.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Väčšina incidentov týkajúcich sa diaľnice súvisiacich s Tyre, ktorá sa dá vyhnúť, štátna výskumná štúdiaVäčšina incidentov týkajúcich sa diaľnice súvisiacich s Tyre, ktorá sa dá vyhnúť, štátna výskumná štúdia

Väčšina zrážok na diaľniciach, ako aj poruchy vyvolané zlyhaním pneumatík, sa môžu zabrániť vodičom sledovaním ich pneumatík bližšie, objavila sa nová výskumná štúdia. 18-mesačná štúdia, ktorá analyzovala 1 035 kusov