Koncepcia Koncepcie spoločnosti Skoda Vision: Stať sa veľkým SUV Kodiaq

SUV smeruje rýchlo smerom k britským showroomom, pričom v septembri sa má koncepcia koncepcie Škoda Vision. Ale teraz je Auto Express za volantom automobilu show, aby získal predstavu o tom, čo môžeme očakávať.
Vízia sa bude nazývať Kodiaq, keď sa prvé dodávky produkčnej verzie začnú budúcu jar-prvé príklady pravého pohonu sú splatné mimo línie v Českej republike začiatkom januára. Je to päť a sedemmiestny veľký SUV, ktorý má skutočný potenciál otriasť svoju oblasť trhu a podhodnotiť, ako napríklad Hyundai Santa Fe a Kia Sorento za katalógovú cenu a potenciálne ponúkajú o niečo viac priestoru ako Nissan X-Trail pre zhruba rovnaká hotovosť.
39

Exteriér Vision S poskytuje veľmi dobrého sprievodcu, ako bude vyzerať Kodiaq. Je to úspešný pokus o zmiešanie existujúcich štýlových narážok spoločnosti Skoda do tvaru tela SUV. Chýba mu roztomilosť existujúceho Yeti, ale celkový vzhľad je jedným z impozantných sofistikovanosti – a to je do značnej miery kvôli širokej prednej mriežke a extra páru svetiel, ktoré sedia nad predným nárazníkom. Charakteristické tyčinky Škoda na tejto mriežke sú osvetlené na videní, ale budú chrómované alebo lesklé čierne na výrobných automobiloch.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post