Nový Peugeot I-Cockpit nám poskytuje nahliadnutie do Future Designs

Peugeot odhalilo svoj informačný panel novej generácie, ktorý bude fungovať v každej verzii nového 3008, ktorý má byť splatný koncom tohto roka. Vývoj i-Cockpit sa využije v budúcom rozsahu značky, vrátane Supermini novej generácie 208 a 308 Hatch.
Správy sú v súlade s vyhlásením rodičov Business PSA o plánoch na predstavenie 26 nových svetových návrhov pred rokom 2021, vrátane deviatich Peugeotov, z ktorých mnohí využijú tento štýl kabíny v jednom alebo druhom type. Predstavuje množstvo vylepšení koncepcie I-Cockpit, vrátane verzií online digitálnych číselníkov spoločnosti Peugeot v online kokpite. I-Cockpit pôvodne debutoval v roku 208 v roku 2012, potom sa presťahoval do roku 2008, ako aj na 308.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie informačné systémy
Jeho jedinečná funkcia – malý volant, ako aj číselníky, ktoré sedia vyššie ako za volantom – vyvolala kritiku od niektorých, ktorí zistili, že nemôžu vidieť okolo kolesa. Šéfovia to vzali na palubu pre nový dizajn, zmenili tvar kolesa a posunuli obrazovku vyššie.
5

Inžinieri tiež vytvorili novú digitálnu obrazovku s vysokým rozlíšením s vysokým rozlíšením 12,3 palca v polohe ťažšie čitateľných analógových číselníkov. Je to úplne prispôsobiteľné, takže si môžete vybrať, kde Speedo a Rev Counter Sit, okrem toho, či chcete vidieť informácie o médiách, médiách alebo výlete. Zmena ponukových obrazoviek Slick Animations, zatiaľ čo nočný režim znižuje zobrazené informácie.
• „Ultimate VIP Shuttle“: odhalený Peugeot Traveler I-Lab
V strede pomlčky 3008 bude tiež sedieť nový dotykový displej v štýle 8-palcových tabliet. Namiesto súčasných tlačidiel citlivých na dotyk je sedem fyzických tlačidiel zoradených v strednom zásobníku, aby sa prepínali medzi podobnými klimatickými ovládaním, rádiom, systémami asistencie vodiča a Sat-Nav. Posledne menovaná je teraz plné 3D usporiadanie zobrazujúce budovy, ako aj orientačné body, s funkciou štipky na priblíženie. Podporuje sa aj pripojenie smartfónov Apple CarPlay, ako aj pripojenie smartfónov s Androidom.
Čo veríte z nového rozloženia prístrojovej dosky? Majte svoj stav v komentároch nižšie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post