Nový Peugeot I-Cockpit nám poskytuje nahliadnutie do Future Designs

Peugeot odhalilo svoj informačný panel novej generácie, ktorý bude fungovať v každej verzii nového 3008, ktorý má byť splatný koncom tohto roka. Vývoj i-Cockpit sa využije v budúcom rozsahu značky, vrátane Supermini novej generácie 208 a 308 Hatch.
Správy sú v súlade s vyhlásením rodičov Business PSA o plánoch na predstavenie 26 nových svetových návrhov pred rokom 2021, vrátane deviatich Peugeotov, z ktorých mnohí využijú tento štýl kabíny v jednom alebo druhom type. Predstavuje množstvo vylepšení koncepcie I-Cockpit, vrátane verzií online digitálnych číselníkov spoločnosti Peugeot v online kokpite. I-Cockpit pôvodne debutoval v roku 208 v roku 2012, potom sa presťahoval do roku 2008, ako aj na 308.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie informačné systémy
Jeho jedinečná funkcia – malý volant, ako aj číselníky, ktoré sedia vyššie ako za volantom – vyvolala kritiku od niektorých, ktorí zistili, že nemôžu vidieť okolo kolesa. Šéfovia to vzali na palubu pre nový dizajn, zmenili tvar kolesa a posunuli obrazovku vyššie.
5

Inžinieri tiež vytvorili novú digitálnu obrazovku s vysokým rozlíšením s vysokým rozlíšením 12,3 palca v polohe ťažšie čitateľných analógových číselníkov. Je to úplne prispôsobiteľné, takže si môžete vybrať, kde Speedo a Rev Counter Sit, okrem toho, či chcete vidieť informácie o médiách, médiách alebo výlete. Zmena ponukových obrazoviek Slick Animations, zatiaľ čo nočný režim znižuje zobrazené informácie.
• „Ultimate VIP Shuttle“: odhalený Peugeot Traveler I-Lab
V strede pomlčky 3008 bude tiež sedieť nový dotykový displej v štýle 8-palcových tabliet. Namiesto súčasných tlačidiel citlivých na dotyk je sedem fyzických tlačidiel zoradených v strednom zásobníku, aby sa prepínali medzi podobnými klimatickými ovládaním, rádiom, systémami asistencie vodiča a Sat-Nav. Posledne menovaná je teraz plné 3D usporiadanie zobrazujúce budovy, ako aj orientačné body, s funkciou štipky na priblíženie. Podporuje sa aj pripojenie smartfónov Apple CarPlay, ako aj pripojenie smartfónov s Androidom.
Čo veríte z nového rozloženia prístrojovej dosky? Majte svoj stav v komentároch nižšie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Väčšina incidentov týkajúcich sa diaľnice súvisiacich s Tyre, ktorá sa dá vyhnúť, štátna výskumná štúdiaVäčšina incidentov týkajúcich sa diaľnice súvisiacich s Tyre, ktorá sa dá vyhnúť, štátna výskumná štúdia

Väčšina zrážok na diaľniciach, ako aj poruchy vyvolané zlyhaním pneumatík, sa môžu zabrániť vodičom sledovaním ich pneumatík bližšie, objavila sa nová výskumná štúdia. 18-mesačná štúdia, ktorá analyzovala 1 035 kusov