Chrysler Axed vo Veľkej Británii

Značka Chrysler bude vo Veľkej Británii v do dvoch rokoch sekaná.
Zástupca generálneho riaditeľa spoločnosti Fiat Group UK, Karl Howkins, odhalil, že modely Chrysler sa už v Spojenom kráľovstve už nebudú predávať.
Od dnešného dňa sa značka Chrysler stiahnu z predaja a do roku 2017 z týchto pobrežia oficiálne zmizne. Pokles predaja a portfólio produktov, ktoré boli zmrzačené oveľa prísnejšími pokynmi CO2, katalyzovali výjazd značky.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Chrysler’s Big Saloon, 300c, bol úspešne odstránený rovnako ako Grand Voyager. Zanecháva Ypsilon Supermini ako jediný model v rozsahu-ale bude sa predávať iba na základe objednávky, kým ju americká značka konečne nezavolá deň vo Veľkej Británii.
16

Axe, ktorá padá na britské operácie Chryslera, sa opakuje aj v pevninskej Európe. Fiat Group vyraďuje Lanciu zo všetkých európskych trhov, čo naznačuje, že bude slúžiť iba svojmu domácemu talianskemu trhu.
Výjazd spoločnosti Chrysler zametá v rafte zmien pre skupinu Fiat vo Veľkej Británii. Jeho pokrytie predajnej siete vo Veľkej Británii je prepracované predajcami Jeep a Alfa Romeo, ktorí teraz spájajú sily a predajcovia Fiat a Abarth pôsobia z dvojitých miest. Niektorí predajcovia, ktorí už predávajú všetky značky Fiat Group pod jednou strešou, budú naďalej ponúknuť všetky produkty okrem spoločnosti Chrysler.
Správy končia pre Chryslera v tejto krajine ťažko niekoľko rokov. K 300C a Grand Voyager spoločnosti sa v roku 2011 pripojili delta Golf Rivaling Ypsilon a VW založené na Fiat 500 a následne rozšírila model Model a otvorila americkú značku novým zákazníkom.
16

Delta však bola minulý rok vymazaná z cenníkov Spojeného kráľovstva a opustila Ypsilon, 300 ° C a Grand Voyager. Veľký salón aj dopravcovia ľudia sa vojakovali bez aktualizácií napriek novším modelom, ktoré sa objavujú v USA. V minulom roku značka zaregistrovala vo Veľkej Británii 1 982 automobilov – oveľa viac ako 21 percent na celkovej hodnote 2013.
Howkins povedal Automobile Express, že Fiat Chrysler Automobiles namiesto toho orába peniaze do svojej inej americkej značky – Jeep. V priebehu nasledujúcich troch rokov sa súčasný rozsah troch automobilov pripojí súper v stredne veľkosti Nissan Qashqai a veľký SUV s diaľkom v súčasnosti nazývaný „Grand Wagoneer“.

Čo si myslíte, že Chrysler zmizne z Veľkej Británie? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post