NOVÝ DAIHATSU COPEN GR Sport

Toto je nový Daihatsu Copen Gr Sport. Je to vylepšená verzia štandardného Copen Roadster, ktorá sa predáva ako auto Kei v Japonsku, a bola naladená dcérskou spoločnosťou Toyota Performance Dcérska spoločnosť Gazoo Racing – Daihatsu je súčasťou skupiny spoločností Toyota. Rovnako ako štandardný Copen, aj GR Sport sa bude predávať iba v Japonsku, kde bude mať cenu identifikovať približne 2,4 milióna (zhruba 17 500 GBP). Revízie sú obmedzené na vylepšenia stylingu a vylepšenia odpruženia.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Exteriérové ​​kozmetické revízie zahŕňajú exkluzívnu sadu kolies BBS zliatiny, nový predný nárazník vybavený špeciálnymi hmlovými svetlami, oveľa agresívnejší zadný difúzor a čerstvé LED svetlomety. Kupujúci môžu tiež špecifikovať väčšie predné štiepky, predné kazety, bočné sukne a spojler topánok ako voliteľné doplnky.
• Zahraničné autá: Najlepšie automobily, ktoré nemôžeme dostať vo Veľkej Británii
Vo vnútri kupujúci dostanú nový športový volant Momo, ktorý vyrába kožu, čerstvý nástroj Binnacle s značkou GR, klavírny čierny lem pre prístrojovú dosku a pár špeciálnych športových sedadiel Recaro, vyšívaný so závodným znakom Toyota Gazoo.
Vylepšenia podvozku pre Daihatsu Copen Gr Sport zahŕňajú tuhšie pružiny a tlmiče, rekonfigurovaný systém posilňovača riadenia elektrického riadenia a diferenciál s obmedzeným sklzom pre modely vybavené manuálnym vybavením. K dispozícii je tiež množstvo ďalších podvozkových trakov namontovaných na prednú nápravu a podlahu, ktoré podľa Toyota zlepšuje manipuláciu s Copenom.
10

Aby sa ubezpečil, že spoločnosť Copen Gr Sport spĺňa prísne japonské pokyny pre automobily Kei (ktoré určujú jeho fyzické rozmery a výkon), je poháňaný rovnakým preplňovaným motorom s troj valcom s tromi valcami ako štandardným autom. Motor produkuje krútiaci moment 63 koní a 92 nm, ktorý sa privádza na predné kolesá pomocou päťstupňovej manuálnej prevodovky alebo auto CVT.
Čo si myslíte o Daihatsu Copen Gr Sport? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post