Náhľady na nápady pre vozidlá spojené s vozidlom Navštíviť Nútnej generácie sedadla v automobilovom vozidle

odhalilo svoje budúce pripojenie do auta, ako aj infotainmentovú techniku ​​na sedadle Leon X-Perience vybavené novým systémom vyrobeným s partnerstvom so smartfónmi gigantickými Samsung.
Systém využíva smartfón s Androidom pre väčšinu jeho funkčnosti, čo umožňuje využitie kreatívnych widgetov na krok, ako aj vtedy, keď nie ste v aute. Systém je nastavený tak, aby sa objavil úplne na novom sedadle Ibiza toto leto pomocou špeciálnej úrovne orezania s názvom „Connect“, ktorý obsahuje bezplatný telefón Samsung A3. Potom bude vyvedie na sedadlo Leon, Alhambra a Toledo.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Victor Banos, manažér HMI SEAT, nás vzal so systémom na svojom smartfóne a začínal mimo auta. Môžete nastaviť profil vo svojej mobilnej aplikácii (ktorá bude bezplatné na stiahnutie na trhu s Androidom) s nastaveniami pre otvorenie automobilu. Medzi ne patrí vnútorná teplota, profil motora, výška okna alebo na ktoré sa vyladíte, ktoré chcete počuť z vašej hudobnej knižnice.
5

Akonáhle ste vo vnútri auta, môžete telefón prepojiť s vozidlom s využitím Mirrorlink, systém, ktorý odráža obrazovku telefónu na obrazovke vo vnútri auta. Vo svojej aplikácii môžete nastaviť obrazovku domu v štýle tabliet, ktorá potom vytláča v aute, s pripojenými widgetmi, na ktoré môžete kliknúť na pohyb.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post