Lotus vydáva aktualizáciu digitálneho prístrojového balíka pre ovládače Day Day

Lotus vystavil digitálnu prístrojovú dosku, ktorá je vopred zaťažená údajmi zo 4 127 pretekárskych dráh z celého sveta. Systém plug-and-play je možné dodatočne dodatočne dodatočne vyvinutý na Elise a Exige V6 Designs vyvinutý po roku 2008 a stojí 1 470 GBP.
Dashboard obsahuje vstavaný GPS, ktorý pri integrácii s rôznymi ukazovateľmi výkonu môže umožniť ovládačom denného sledovania, zaznamenávajú a sťahovať údaje o vodiči, ako aj pretekárske línie, ktoré im pomôžu zdokonaliť ich zručnosti.

Najlepšie vozidlá Dňa 2022

Vstup fotoaparátu umožňuje jednotlivcom zachytiť zábery z ich horúcich kôl, zatiaľ čo systém GPS umožňuje prejsť súradnicami počiatočných/cieľových čiar, aby zaznamenali časy rozdelenia.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Informácie sú zobrazené na šesťpalcovej farbe TFT obrazovky, ktorá sa dostane do nástroja Binnacle v mieste tradičných analógových hodín. Prispôsobiteľná obrazovka tiež zobrazuje tradičné údaje o jazde, ako je rýchlosť cesty, ako aj otáčky motora.
Ak je namontovaný v obchodnom zastúpení Lotus (za dodatočnú cenu), obrazovka nástrojov obsahuje 24 -mesačnú záruku – Bundle Lotus teraz predstavil pre akýkoľvek typ dielov zakúpených v a vybavenom autorizovaným servisným centrom.
Pozrite sa na najnovšie na Lotusovom novom All-Electric Evija Hypercar tu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post