Nový rok 2019 Jeep Wrangler: Boli oznámené úplné ceny a špecifikácie v Spojenom kráľovstve

Plné ceny a špecifikácie pre Jeep Wrangler štvrtej generácie. Aktualizovaný rozsah obsahuje dva nové motory, malý stylingový výťah a čerstvý interiér, pričom ceny začínajú od 44 865 GBP.
Verzie Spojeného kráľovstva Wranglera sa budú predávať s výberom dvoch motorov; 2,0-litrový turbodúchadlý benzín a 2,2-litrová nafta s preplňovanou viacerým nabitím viacerých II. Obe hnacie jednotky majú rovnakú základnú cenu a obe sa dajú schváliť iba s osemstupňovou automatickou prevodovkou.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie SUV a 4x4s
2,0-litrový turbodúchadlý benzín Wranglera produkuje 268 koní a krútiaci moment 400 Nm, zatiaľ čo 2,2-litrová viacero turbo naftových naftových motorov ponúka krútiaci moment 197 koní a 450 Nm krútiaceho momentu. Oba motory napájajú svoju energiu prostredníctvom rozsahu systémov pohonu štyroch kolies a dvojrýchlostného prenosového puzdra, čo poskytuje výber buď nízkeho rozsahu (pre prehľadávanie skaly) alebo vysoký dolet (pre vyššie rýchlosti).
37

Základný model Wrangler „Sahary“ získava najzákladnejší systém „príkazov Trac“. Modely stredného rozsahu a špičkového „po zemi“ a „rubicon“, ktoré sú ceny od 46 865 GBP, získajú oveľa viac technológie s tvrdšími prednými a zadnými nápravami, elektronicky rozptyľovateľnými anti-roll stĺpcami a hovädzím blokovacím rozdielom. Diferenciály s obmedzeným sklzom možno tiež špecifikovať ako voliteľné extra.
Jeep Wrangler sa môže brodiť vo vode 30 palcov hlboko a ťahať až do 1 588 kg a špecializovaní terénni šoféri si môžu zvoliť pneumatiky 17-palcových pneumatík. Wrangler je tiež k dispozícii ako štvordverový model s prémiou 1 500 GBP za základnú cenu dvojdverových automobilov.
Aktualizácie exteriéru stylingu zostávajú minimálne, pričom Wrangler zostáva verný svojmu pôvodnému dizajnu z roku 1987. Aj keď sa však všeobecná podoba vyzerá datovaná, nový Wrangler by mal mať moderné cestné spôsoby vďaka komplexnému použitiu hliníka, čo prispieva k nižšej hmotnosti obrubníka. Jeho tvár tiež osviežujú LED svetlomety a hmlové svetlá.
Nový Wrangler je k dispozícii s výberom striech; vrátane manuálneho mäkkého top, elektrického mäkkého top a odnímateľného tvrdého vrchu. Rovnako ako na predchádzajúcom modeli, predné čelné sklo sa dá stále zložiť po kapote a dvere zostávajú odnímateľné.
Vo vnútri sa Jeep pokúsil vylepšiť kvalitu Wranglera a pridať klastra digitálneho rozchodu, multifunkčný volant, alpský stereofónny systém a 8,4-palcový informačný systém s podporou pre Apple CarPlay a Android CAR ako štandard. Kupujúci si tiež môžu zvoliť buď čalúnenie handry alebo kožené čalúnenie a vinylové dvere.

Viac ako 75 pokročilých bezpečnostných a bezpečnostných funkcií obsahuje aj monitorovanie slepého bodu, detekciu zadných krížových dráh, videokameru spätného prenosu a elektronické riadenie stability spolu so zmierňovaním elektronických roliek.
Teraz si prečítajte našu recenziu nového Jeepu Wranglera. Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post