NOVÝ 2020 Porsche Panamera Sport Turismo Facelift SPied

, Porsche Panamera Sport Turismo bol špehovaný zimný časový test vo Švédsku, pretože nemecká značka sa pripravuje na to, aby automobilom poskytla faceliftu v strednom veku.
Testovacia mula nosí veľmi málo v ceste kamufláže, ktorá odhaľuje menšie zmeny vonkajšej strany vozidla. Vpredu boli denné svetlá LED rozdelené na dve časti a sedeli cez trochu zložitejší dizajn mriežky. Zdá sa však, že podpis svetlometov sa nezmenil.

Najlepšie rýchle automobily s nehnuteľnosťami 2020

V zadnej časti dizajn sotva postupoval, s výnimkou hlbšieho difúzora, ktorý – ako predtým – obsahuje štyri okrúhle výfukové potrubia.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Zelené brzdové strmene naznačujú, že kontrolujeme e-hybridný model s najvyšším rozsahom. Plug-in hybrid kombinuje motor Twin-Turbo V8 a elektrický motor pre 671 koní a 850 nm v súčasnej podobe, pričom sortiment iba elektrickým obsahom predstavuje 23 míľ. Tieto čísla sa pravdepodobne zlepšia pri aktualizácii.
Pravdepodobne to bude pre Porsche najdôležitejší variant, pričom spoločnosť tvrdí, že spoločnosť Plug-in Tech predstavovala približne dve tretiny predaja Panamera vo Veľkej Británii.
6

Ceny a dátum predaja zostávajú zatiaľ pod zábranou, ale vzhľadom na životný cyklus vozidla by sme očakávali, že facelifted model bude odhalený koncom tohto roka.
Športové Turismo Panamera 4 Sport Turismo v súčasnosti začína od 75 037 GBP, čím sa zvýši na 142 279 GBP pre e-hybridný model Turbo S Turbo. Ceny pravdepodobne mierne stúpajú po zostave, keď facelifované automobily zasiahnú showroomy v roku 2021.
Ste nadšení z toho, že prichádza nový Porsche Panamera Sport Turismo? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post